freelance iş ilanları

www.kudus.xyz

12 Mesajlar 1.606 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar Kudüs'ü Filistin'in başkenti olarak tanıdığımızı dünyaya göstermek için bir site açtım. Herhangi bir gelir falan filan yok. Zaten tek sayfalık bir site.

Konuyu baltalamayalım. İsteyen girer isteyen girmez. Tam olarak bir amaç yok zaten.

wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
kudüs kurtarıldı

Sungmert ilkayy SenolK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
darknov4 Belki elimizden kurtarmak gelmiyor ama bu domain de güvenilir ellerde kalsın. Herkes elinden geleni en iyi şekilde yapsa...

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
öyleyse İngilizcesini falan al:d
SenolK worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

developer166 developer166 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 3, (%67)
Tebrik ederim kardeşim düşünüp alanadını kaydettirmen bile yeter hiçbir şey yapamayan 1.5 milyar müslümanın içinde
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

darknov4 adlı üyeden alıntı

öyleyse İngilizcesini falan al:d

Biz daha Türk müslümanlarla başa çıkamıyoruz, yabancıları napalım? Biz önce kendimiz, Türk müslümanlar bilinçlenelim.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Kendi ülkemizi iyi ettikte bir kudüs kaldı, arkadaşlar önce bir çevremize bakalım cebimizde para var diye herkeste var sanmıyalım ben çok görüyorum işim gereği etrafta 2000-2500 lira para kazanıpta ev geçindiremeyeni herşey olmuş ateş pahası 100 lira bozsan hemen o an bitiyor bir market alışverişi bir pazar alışverişi 100 liradan aşağı düşmüyor, ki asgari ücret ile ev geçindirmeye çalışan var. Bırakın artık çevrenizi bırakın şu yaptığınız algıyı gerçek dünyaya bakın televizyondan gördüğünüze değil etrafınıza bakın.

Ek olarak; (!) bu işaretin ne anlama geldiğini bilmeden kullandığın çok belli gülünç duruma düştün zaten bu hareketinle önce araştırmalı insan dediğim gibi..
TeknoMonster worldww

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Fou Yazım kurallarını iyi bilen arkadaşım, (!) ironi anlamına gelmekte :O Hangi kelimeden sonra kullanılırsa onun ironi olduğunu belirtiyor. "Dünyaya göstermek"ten sonra kullanıldığına göre... Dünyaya göstermenin amaçsız olduğunu anlatmaya çalışıyorum.
Bide her konuda ekonomi ekonomi... Baltalamaya gerek yok lonuyu.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Fou adlı üyeden alıntı

Kendi ülkemizi iyi ettikte bir kudüs kaldı, arkadaşlar önce bir çevremize bakalım cebimizde para var diye herkeste var sanmıyalım ben çok görüyorum işim gereği etrafta 2000-2500 lira para kazanıpta ev geçindiremeyeni herşey olmuş ateş pahası 100 lira bozsan hemen o an bitiyor bir market alışverişi bir pazar alışverişi 100 liradan aşağı düşmüyor, ki asgari ücret ile ev geçindirmeye çalışan var. Bırakın artık çevrenizi bırakın şu yaptığınız algıyı gerçek dünyaya bakın televizyondan gördüğünüze değil etrafınıza bakın.

Ek olarak; (!) bu işaretin ne anlama geldiğini bilmeden kullandığın çok belli gülünç duruma düştün zaten bu hareketinle önce araştırmalı insan dediğim gibi..

Ek olarak; dinini bilmiyorum ama Müslüman da olsan, Yahudi de olsan bilirsin ki Kudüs bi ayrı özeldir. Siyonistler yıllarca onun uğrunda neler vermediler. Biz bi domain almışız çok mu?

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Fou Yazım kurallarını iyi bilen arkadaşım, (!) ironi anlamına gelmekte :O Hangi kelimeden sonra kullanılırsa onun ironi olduğunu belirtiyor. "Dünyaya göstermek"ten sonra kullanıldığına göre... Dünyaya göstermenin amaçsız olduğunu anlatmaya çalışıyorum.
Bide her konuda ekonomi ekonomi... Baltalamaya gerek yok lonuyu.

Ben dinimi içimde yaşarım kimsenin benim neye inandığım hakkında bilgi sahibi olmasına gerek yok ki herkes için geçerlidir bu, domain alman güzel bir şey ben ona laf etmedim yani böyle bir domain ile sadece biz görürüz başkası görmez onu demeye çalıştım ayrıca konu tabikide ekonomiye geliyor çünkü ülkenin ekonomisi berbat senin tuzun kuru sanırım? keşke bende senin yerinde olabilsem.
TeknoMonster worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al