boducx adlı üyeden alıntı

Benim vermiş oldugum rakamlar tamamen raslantısaldır o anki aklıma gelen rakamlardan ibarettir. Ayrıca yapmış oldugunuz işi yargılamıyorum ben daha önceki yaptıklarınızda yargılamıyorum ve belirtmeyi unuttuğum bir konu Sadece Üzerine Alınma Bu Şekilde Yapan Herkes İçin Konuştum Sadece Sana Özel Olarak Algılama. Sana Kimse ************** veya Sahtekar Gibi Bir Tabir Kullanmadı Ne Güzel Gazetecisin Ve Gazeten İle Uğraş Sende Bu Forumda Bulunan Biri Olarak Website İhtiyacı Olan İnsanlara, Bu Forumdan Veya Başka Bir Forumda Bu İşi Yapan Güvendiğin İşinin Hakkını Veren İnsanlara Yönlendir. Bizzat Sen İlgilen Ama Yapan Taraf Firma Olsun Sen Yine Karını Koy Ama Profesyonellerin Eline Bırak Unutmayalım Ki. Şahıslar Değişir Firma Sabit Kalır.

Burada sizde yanıldınız, şahışlar ölür, firmalar iflas ederler. Kimse kusursuz ve sorunsuz değildir. Ve her birey, bir diğer firmadan çok daha kaliteli işler yapabilir. Ve her firma bir gün yaptığı işin ardında duramayabilir veya kalitesiz işler yapabilir. Firma olmak müşteriye güvence veya kalite sağlamaz hiç bir zaman. Tıpkı bireysel olarak yapanların kalitesizlik ve güvensizlik sağlamayacağı gibi.