Öncelikle 5TL'ye 10TL'ye backlink alıp "ZİRVEYE ÇIKACAKSINIZ!" "SİZİ UÇURACAĞIZ." gibi abuk subuk fantastik cümleler kuran paketçilerden uzak durun derim. Ben hala çok çok büyük zararlarını yaşıyorum bunların. Yazılarınız kaliteli olsun, iç SEO'ya önem verin. Biraz da otoriter olsun siteniz PA/DA değerlerinizi yükseltin falan. Sosyal medyaya önem verin. Arada bir adam akıllı sitelerden tanıtım yazısı alın. Adam akıllı diyorum çünkü artık ilk başta bahsettiğim "Paketçi" arkadaşlar baktı wm'lerin gözü açıldı tanıtım yazısı olayına dadandı. Spam scor'u dibi görmüş sitelerle karşınıza çıkıp fantezi dünyalarını konuşturuyorlar. Bir de benim yaptığım diğer hata içeriklerimin çoğu kullanıcıları sitede tutacak içeriklerdi. Aslında bir hata değil. Ziyaretçi istiyorsanız hit getirecek yazılar yazın "zart nasıl yapılır" "zurtun faydaları" gibisinden. Ancak önemli olan konuyu sitenizde kalma süresini unutmayın. Google'a şirin gözükün, çabalayın, uğraşın, pes etmeyin istediğiniz yere geliyorsunuz. Parayı basıp ilk sıralara girmek falan tarih oluyor zaten yavaş yavaş. Sonunda adalet geliyor :)