ictaysi adlı üyeden alıntı

Fikrimden dönüyor gibiydim şuan dönüyorum. Şöyle bir yol izlesek nasıl olur. Domain vs hepsi yurt dışındaki fake adıma kayıtlı diyelim. Parayı da yurt dışında bir ödeme sisteminden sanal cüzdana aktarsam. Sanal cüzdan ile bitcoin satın alsam? Yine de bulabilirler mi?

Konuyu ve yorumları baştan sona okudum hocam, fakat bu yorumunuzda ''çıkmadın candan ümit kesilmez'' gibi bir durum sezdim, kıyıda köşede kalmış bi yol varsa ben bu işi yapayım düşüncesindesiniz :) fakat yanlış bir yol olur.

Biraz önceki mesajınızda legal mi demişsiniz, hile kendisi legal bir şey değil ki satışı legal olsun :)

Ek ; valve veya herhangi bir firmanın bu konuda size yasal yaptırım uygulaması için ülkemiz üzerinde ofisi olmasına gerek yok çünkü bu tarz firmalar genellikle tescillerini dünya geneli olarak yapıyorlar bu yüzden dünya üzerindeki tüm ülkelerde yasal yetkiye sahip oluyorlar.

Ek ; Biraz önce marketlere otomasyon sistemi yazayım demişsiniz, bence buna yönelin, şuanda otomasyon sistemleri çok güzel paralara satılıyor. Görünümü hoş ve kullanımı kolay olursa çok güzel ekmek yersiniz bu işten.