Aslinda basarisiz proje yoktur. Gercekten basarmak istersen basarirsin. Benimde basimdan cok proje gecti ama hatalar hep kendimdeydi. Ornegin bir site kurdum makaleler yazmaya basladim hep adsense almayi dusundum ki alamadim da boyle yaparak. Sebebi ise benden daha iyi ve daha genis icerikli sitelerin olmasiydi. Google farklilik ister ve en onemlisi ise kullaniciya ne verdigine bakar. Ben denedikce olmadi ben yazdikca olmadi hep basarisiz oldum. Sonra yeni bir blog yazmak istedim. Dedim ki ben bir makale yazacagim va o konu hakkinda her bilgiyi eksiksiz vermeye calisacagim. Yaptim denedim ve oldu 12 makale ile adsense aldim ve makaleler de ilk siralara kadar geldi. Askere geldim suan biraktim tabiki ama bu amacla devam etmeyi dusunuyorum. Diyecegim o ki blog ne olursa olsun kullaniciya hangi konuda bilgi vereceksen ver tek amacin farkli gercekci ve özgun bilgiler vermek olsun. O konuda ne bulabiliyorsan resimle video ile süsle. Ne biliyorsan yaz genis genis bilgiler ver ve seo ya uygun icerikler yaz bak o zaman google sana rakiplerini nasil geride biraktiriyor gor. Rakibin 500 kelime yazdiysa sen 1500 kelime yaz daha iyi daha genis bilgiler ver. Ben bunu ogrendim sahsen