Merhaba arkadaşlar,

2003 Kayılı 15 yaşında domaini olan sitemizden ilk tanıtım çıkışlarıdır.

[FONT=Tahoma][SIZE=3] Sitenizin Pagerank Değeri: [COLOR=#B8312F]DA:12, PA:15, External Links: 145, Moz Rank:2[/COLOR]
Sitenizin Alexa Değeri: 23K TR
Sitenizin Günlük Tekil Hiti: 50-100
Sitenizin Yaşı: 15
Sitenizin İçeriği: İlginç Bilgiler
1(bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 20 TL (Veya 10 Adet 200 Kelime Makale)
Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak : 6 Ay garantili olmak üzere site var olduğu sürece
Ödeme Alabileceğiniz Yollar: Enpara, Vakıf, Ziraat, Makale Takası +Görüşülür
[/SIZE][/FONT]

Makalelerinizi 100 Kelimesi 1 TL taban fiyat üzerinden biz yazabiliriz:

Örnek Makale

[FONT=Tahoma][SIZE=3]15 Yaşında domaini olan ve yaklaşık 6 ay önce kurarak düzenli olarak güncel tutulan ve yüzde yüz özgün makaleler girilen bilgi sitemizdir.
İlk tanıtım yazısı satışlarıdır.

Archive.org Kayıtlarına baktığımızda sitenin geçmişi 2001 yılına kadar uzanmaktadır ve daha önce ulusal dergi ve haber sitesi olarak kullanılmıştır.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3]Makalelerin bir kısmı tarafımızdan yazılmış bir kısmı ise makale iletim firmasından ücret ile satın alınarak girilmiştir.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3]Ödemeyi para transferi yerine makale takası oalrak yapabilirsiniz. Size tanıtım alacağınız sitenin bu sayede güncel kalacağının garantisini veriyoruz.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3]Bu siteden ayda maksimum 4 footer link satışımız vardır ve kurumsal kimlikli firmalara hizmet vermekteyiz.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3]Tanıtım yazısı ise ayda 3 adetten fazla satılmayacak olup bu fiyat ilk satışlara özel indirimlidir, önümüzdeki ay fiyat artışı olacaktır.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=3]100 Kelime 1 TL olarak makaleleri biz yazdırabiliriz arzu ederseniz. Yazılarda 3 çıkışa izin verebiliriz ama günümüzde SEO firmaları 2 çıkışın daha verimli olduğu konusunda uyarıyorlar, seçimi size bırakıyoruz.

Site adresi için lütfen özel mesaj isteyiniz.[/SIZE][/FONT]