wmaraci reklam
lidertakipci

Aselsan'ın Satışı Gerçekleşiyor!

18 Mesajlar 2.834 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Önümüzdeki 3 ay içinde ak kara belli olacak. İnşallah kimse keşke demez.
Gglog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Diğer şirketler de mi halka arzla satılmışmış :d siyasi görüşüm doğruluktan yana olmakla beraber başımızdaki insanları sevmem ancak karalama yapacaksanız bildiğiniz şeyleri anlatın. Kulaktan dolma bilgilerinizle geliş milletin aklını bulandırmayın.

.

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Aselsan hisseleri ikincil halka arzın tamamlanmasının ardından, ilk işlem gününde %11 oranında değer kaybı yaşadı. ancak bu durumun nihai olduğunu düşünmüyorum, teknolojik olarak ciddi atılımlar yaptılar, özellikle seçimlerin ardından bu hissenin tavan yapacağını düşünüyorum.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)

altaybilgin adlı üyeden alıntı

Aselsan hisseleri ikincil halka arzın tamamlanmasının ardından, ilk işlem gününde %11 oranında değer kaybı yaşadı. ancak bu durumun nihai olduğunu düşünmüyorum, teknolojik olarak ciddi atılımlar yaptılar, özellikle seçimlerin ardından bu hissenin tavan yapacağını düşünüyorum.

Bir zamanlar borsada en değerli firmaydı:/

wmaraci
wmaraci

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)

cmcfilm adlı üyeden alıntı

Bir zamanlar borsada en değerli firmaydı:/

aslında hala en değerlisi ama toparlanması gerek, ilaveten şu an Türkiye borsası yatırım için hiç uygun bir yer değil, eskiden kişiler yatırım yaptığında para kazanıyordu, şimdi herkes dolar - altın alıyor, bu bile başlı başına ülke ekonomisinin ne denli kötü durumda olduğunun kanıtı aslında.
cmcfilm

kişi bu mesajı beğendi.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)

altaybilgin adlı üyeden alıntı

aslında hala en değerlisi ama toparlanması gerek, ilaveten şu an Türkiye borsası yatırım için hiç uygun bir yer değil, eskiden kişiler yatırım yaptığında para kazanıyordu, şimdi herkes dolar - altın alıyor, bu bile başlı başına ülke ekonomisinin ne denli kötü durumda olduğunun kanıtı aslında.

Faiz arttırımı dolayısıyla durum böyle. Yatırımcı somut yatırımlardan ziyade faizin yüksek olduğu ülkelere para yatırıp neden katlamasın? tercihi de bu yönde oluyor.

Hyperaktif Hyperaktif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kendi İsteği ile İşsiz
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 9 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Hissenin halka arzı ile satılması farklı birşey. Aselsanı devlet değil şirket yönetimi halka arz eder. Benimde aselsandan hissem var satın aldım. Benim şirket ile ilişkim aldığım hisse (lot) başına verdiğim fiyatın düşüp çıkması kazandırır yada kaybettirir . Şirket zarar ettiği halde ben kar edebilirim yada şirket kar ettiği halde ben zarar edebilirim. Şirkette kimsede gelip kardeşim senin bizde hissen var gel bu zarar a yada kar a ortak ol demez. Şirket yönetimi karar verirse uygun görürse kar üzerinden hisse sahiplerine pay verir.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)

Hyperaktif adlı üyeden alıntı

Hissenin halka arzı ile satılması farklı birşey. Aselsanı devlet değil şirket yönetimi halka arz eder. Benimde aselsandan hissem var satın aldım. Benim şirket ile ilişkim aldığım hisse (lot) başına verdiğim fiyatın düşüp çıkması kazandırır yada kaybettirir . Şirket zarar ettiği halde ben kar edebilirim yada şirket kar ettiği halde ben zarar edebilirim. Şirkette kimsede gelip kardeşim senin bizde hissen var gel bu zarar a yada kar a ortak ol demez. Şirket yönetimi karar verirse uygun görürse kar üzerinden hisse sahiplerine pay verir.

Bunun yanıtını konuda verdim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al