wmaraci reklam
lidertakipci

Backlink Hakkında Genel Soru

16 Mesajlar 1.395 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)

Eiffel adlı üyeden alıntı

Bu stratejiyi uyguluyorum şuanda. Ancak sosyal medya bir yere kadar. Paylaşım yapmadığın gün tekil hit direkt düşüyor. Ben alıp başımı 1 hafta tatile gideyim, aklım sitemde kalmasın istiyorum. Organiklerde yükselmek istiyorum kısaca. Keyword ağından kastınız nedir tam olarak?

Hocam mesela "apple" aranma hacmi yüksek. Direk genel aranma hacmi yüksek kelimelerin yanında, az aranan çabuk yükselebileceğiniz long tail keywordlari de işleyin. Örneğin apple ile başladınız apple saat dediniz daha sonra apple saat kayışı, apple saat kayışının tamiri, apple saat kayışının dayanma süresi, apple saat kayışı nasıl yapılır,apple saat kayışının hangi rengi tercih ediliyor gibi aranma hacmi daha az, konuyla alakalı kelime guruplarını da ana makaleye bağlarsanız. Aranma hacmi düşük kelime guruplarında yükseldikçe ana kelimede de yükselirsiniz. Zaten genel keywordlerde orta hallerdeyseniz aranma hacmi düşük kelime guruplarında çabuk yükselirsiniz bu da sizi asıl keywordlerinizde de ön plana çıkarır.

wmaraci
reklam

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

negiu adlı üyeden alıntı

Hocam mesela "apple" aranma hacmi yüksek. Direk genel aranma hacmi yüksek kelimelerin yanında, az aranan çabuk yükselebileceğiniz long tail keywordlari de işleyin. Örneğin apple ile başladınız apple saat dediniz daha sonra apple saat kayışı, apple saat kayışının tamiri, apple saat kayışının dayanma süresi, apple saat kayışı nasıl yapılır,apple saat kayışının hangi rengi tercih ediliyor gibi aranma hacmi daha az, konuyla alakalı kelime guruplarını da ana makaleye bağlarsanız. Aranma hacmi düşük kelime guruplarında yükseldikçe ana kelimede de yükselirsiniz. Zaten genel keywordlerde orta hallerdeyseniz aranma hacmi düşük kelime guruplarında çabuk yükselirsiniz bu da sizi asıl keywordlerinizde de ön plana çıkarır.

Ha tamamdır. Onu da yapıyorum zaten yahu

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam siz zaten yapacağınızı yapmışsınız :D tatile gittiğinizde de sosyal medya paylaşımlarını önceden planlayın 10 günlük kafanız rahat gidin ^^ Şahsen rakiplerinizin backlink analizini yapıp oralardan backlink almaya sıcak bakamıyorum bir türlü. 2 orta halli web site açıp haftada bir onlara da atın birer içerik, onlara da paravan bloglar,paravan bloglara da ptc sitelerinden yapıştırın tıklamaları :D yotubedan da haftada bir video , facebook gruplarına da taciz atışı. İlk sayfanın altını üstüne getirin :D
Mad

kişi bu mesajı beğendi.

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

negiu adlı üyeden alıntı

Hocam siz zaten yapacağınızı yapmışsınız :D tatile gittiğinizde de sosyal medya paylaşımlarını önceden planlayın 10 günlük kafanız rahat gidin ^^ Şahsen rakiplerinizin backlink analizini yapıp oralardan backlink almaya sıcak bakamıyorum bir türlü. 2 orta halli web site açıp haftada bir onlara da atın birer içerik, onlara da paravan bloglar,paravan bloglara da ptc sitelerinden yapıştırın tıklamaları :D yotubedan da haftada bir video , facebook gruplarına da taciz atışı. İlk sayfanın altını üstüne getirin :D

Tekme tokat gir diyorsunuz yani hocam :laugh:

wmaraci
wmaraci

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Backlink paketleri hakkında https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/backlink-paketi-alanlar-dikkat-hangi-paketler-alinmali-506813.html bu yazıyı okuyabilirsin

Akhmerrah Akhmerrah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 19 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
Viral içerik hit alabilmesi için sosyal medyayı çok iyi kullanmak gerekiyor. Çok iyi kullandığınız sürece web aleminde zaten hakkinizda konuşulur doğal olarak backlink alırsınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al