freelance iş ilanları

Link sonunu html yapmak ? İşe yarıyor mu ?

3 Mesajlar 609 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

metinbalci metinbalci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Patron
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 167 / 82
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba sayfa sonunu html yapmak seo yükselişinde işe yarıyor mu ?

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
metinbalci url www. ile başlaması yada başlamaması, .html ile bitmesi yada .com/konu-adi şeklinde olması, url aralarında 2017/05/ tarih aralıkları ile listelenmesi vb.
Bunların seo ile hiçbir alakası yoktur. Buna %100 eminim.

url'nin makale başlığı ile alakalı olması, makale içeriği ile ilgili anahtar kelimeler içermesi, makalenin arama motoru tarafından dikkate değer kabul edilecek düzeyde olması yeterli.

Gerisi boş. Ayrıca dikkatimi çeken konulardan biri de, hemen herkes 300 kelime üzeri makaleden bahsediyor. Tamamen saçmalık. 200 kelimelik kullanıcıya açıklayıcı bilgi sunan makalelerim ziyaretçilerim tarafından okunup (hoş sade bir tema olmasının katkısı da var) diğer sayfa içeriklerine göz atıp içeriklerim adeta sömürülüyor. Bayram seyran denmiyor hit sorunu yaşamıyorum çok şükür.

Yeter ki hedef kitleniz üzerinde içerik üretin. Bunun meyvesini çok yiyorum. Hiç seo çalışması, backlink çalışmasına da ihtiyaç duymadım. Allah nazardan saklasın. İşler tıkırında.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
URL adresinin içinde anahtar kelimenin geçmesi gerekiyor:
http://domain.tld/anahtar-kelime-buraya/ şeklinde. Tahminimce .html olup olmamasının bir önemi yoktur. Google'ın resmi webmaster bloğunda url adresinin sonu .html ile biterken, Google'ın bir başka bloğunda linklerin sonu .html ile bitmiyor, örnekte verdiğim şekilde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al