wmaraci reklam
lidertakipci

Torrent Hakkında iyi bilgiye sahip birisi varmı

7 Mesajlar 617 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erdoganurcu erdoganurcu x Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba ;

Torrent hakkında bilgi düzeyi iyi birileri varmı acaba sormam gereken bir kaç şey varda

riplemesini kendi yapacağım bir torrent film sitesi açmak istiyorum. Public ve private olarak 2 sistem mevcut ben public olarak yapamk istiyorum şimdi sorum şu.

Publich açarsam herkes üyeliksiz indirecek peki x kişisi indirdi bu inen torrent dosyasını tekrar editleyip kendi sitesinde servis ede biliyor misal izleyicileri değişe biliyor yorum vs yazılarını değişiyor torrent dosyasın'da kendisinin gibi gösteriyor bunun önüne nasıl geçerim
private sistem yapacak olursak wp üzerine yapıla bilirmi yapıla bilirse neler gerekli. Private sistem de public deki gibi torrent dosyasının izleyici yorum vs gibi şeyleri değişince inermi inmez mi dosya.

ne gibi önlemler ala bilirim içerin çalınmasını engellemek için.
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

WebDevelopers WebDevelopers Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 14, (%86)
evet publich yaparsanız kişi torrenti indirir adını değiştirip kendi sitesinde yayınlar bunun önüne geçemezsin ancak nereden nasıl kaç kez indirme almış görebilirsin linkler görünür ve linklerden bakarak kimin yayınladığını bulup indirmesini engelleyebilirsin private açman gerekir kesin çözüm demek isterdim ama o şekildede indirip kullanabilir dediğim gibi tek çare en çok indirme almış linke bakıp nereden geldiğini görmektir.

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)

WebDevelopers adlı üyeden alıntı

evet publich yaparsanız kişi torrenti indirir adını değiştirip kendi sitesinde yayınlar bunun önüne geçemezsin ancak nereden nasıl kaç kez indirme almış görebilirsin linkler görünür ve linklerden bakarak kimin yayınladığını bulup indirmesini engelleyebilirsin private açman gerekir kesin çözüm demek isterdim ama o şekildede indirip kullanabilir dediğim gibi tek çare en çok indirme almış linke bakıp nereden geldiğini görmektir.

adını değiştirir derken şimdi torrent oluştur dedik xyz.mkv adında dosyayı seçtik oluşan dosya adı xyz.torr tmm bu ismi değiştirir bunda sorun yok peki birde oluştururken seçtiğimiz xyz.mkv bunun da adında değişiklik yapa bilecekmi ?

yorum web site gibi şeylerini değişe biliyorlar sanırım bunu sormaya gerek yok torrent edit de denediğimde oluyordu mesela xyz.mkv demiştim ya bunun adında bile değişiklik yapılıyordu program da değişiklikleri yaptık'dan sonra inip inmediğini hatırlamıyorum dosyanın ama gördüğüm değiştirile biliyor. izleyi cileri dedeğiştirince dosya iniyor sanırım kısacası public yapıldığında bir başkası kendisinin gibi göstere bilecek. Private olanlar da nasıl işliyor sistem kendine has şifreliyormu sonuçta bunlar da değişiklik yapılırsa dosya büyük ihtimal inmez sanırım private yapmak istesek tracker mı yazdırılacak yada ne yapılması gerekir alt yapı wp kullanmak istesek
WebDevelopers

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Ripleyip yayınlayacağınız filme sitenizin urlsini altyazı olarak bir kaç yere gömerseniz istedikleri kadar çalsınlar her türlü sitenize yönelir ziyaretçiler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)

kocakserdar7 adlı üyeden alıntı

Ripleyip yayınlayacağınız filme sitenizin urlsini altyazı olarak bir kaç yere gömerseniz istedikleri kadar çalsınlar her türlü sitenize yönelir ziyaretçiler.

onu bende düşündüm lakin film'ler de alt yazı kimsenin hoşuna gitmez açıkçası buda kişiyi rahatsız eder

WebDevelopers WebDevelopers Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 14, (%86)
Öncelike şunu söyleyebilirim ancak adını değiştirir içeriğine dokunamaz yani adı.torrent bunu değişebilir ama içini değişemez bunun da ne yalan söyleyim açıkcası kullanıcıların dikkatini pekte çekmez biz mesela örnek torrent.cc sitesi var bu adamlar da private torrent sunuyorlar ancak biz bu adamlardan torrent alıp eklediğimizde pc mize ardından o torrent dosyasına çok indirme gelince farkedip hesaplarımızı kapatırlardı. onlar full private kullanıyor biz buna çözüm olarak torrent dosyasını indirip başka yere upload ederdik ardından seedler yavaş olduğunu söyleyip insanları inandırırdık yani siz istediğiniz kadar engellemek isteyin almak isteyen kişi ister alır direk koyar bir şey yapamazsınız tek fark indirme yerine yüklendiği yer indiren kişi sayısı v.s görüp kullanıcıyı siteden uzaklaştırmak olur. En fazlası bu . Yani dediğim gibi çalmak istedikten sonra birisi çok rahat çalar :) trackerlar ile daha hızlı indirmesine yardımcı olabilirsiniz tracker buna bir çözüm olmaz malesef

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)

WebDevelopers adlı üyeden alıntı

Öncelike şunu söyleyebilirim ancak adını değiştirir içeriğine dokunamaz yani adı.torrent bunu değişebilir ama içini değişemez bunun da ne yalan söyleyim açıkcası kullanıcıların dikkatini pekte çekmez biz mesela örnek torrent.cc sitesi var bu adamlar da private torrent sunuyorlar ancak biz bu adamlardan torrent alıp eklediğimizde pc mize ardından o torrent dosyasına çok indirme gelince farkedip hesaplarımızı kapatırlardı. onlar full private kullanıyor biz buna çözüm olarak torrent dosyasını indirip başka yere upload ederdik ardından seedler yavaş olduğunu söyleyip insanları inandırırdık yani siz istediğiniz kadar engellemek isteyin almak isteyen kişi ister alır direk koyar bir şey yapamazsınız tek fark indirme yerine yüklendiği yer indiren kişi sayısı v.s görüp kullanıcıyı siteden uzaklaştırmak olur. En fazlası bu . Yani dediğim gibi çalmak istedikten sonra birisi çok rahat çalar :) trackerlar ile daha hızlı indirmesine yardımcı olabilirsiniz tracker buna bir çözüm olmaz malesef

anlıyorum hocam kısacası hırsıza kilitdayanmaz mantığı :) ozaman tek yol istemeyerek te olsa filmlere alt yazı gömmek saol bilgi için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al