HeadCMoon adlı üyeden alıntı

"Select yapabilmeniz için config dosyanızı include etmeniz gerekir." ben anlamadım hocam... :D

Şimdi bunlar ne? Tamam database'e bağladık, içinden de çektik de niye bağlıyoruz? Neyi çekiyoruz?

Mesela bir tasarım yaptık, css olarak kodladık. Neresine bağlayacağım ben bunları?

O kadar havada ki konular, üstüne de include ne? Örneklerle gösterseniz daha iyi olmaz mı üstadım? Hiç bilmeyen birine göre anlatsanız. Mesela bana... :)

Konuyu baltalamak için değil, gerçekten anlamadığım için soruyorum.

Haklısınız benim düşüncem şöyleydi aslında önce kodları paylaşacaktım sonra kaynakça olarak bu konuyu link gösterebilecektim ve bu kodları kullanarak bir video çekmeyi düşünüyordum . Sizin önerinizi göze alıp gerekli yeni konuları açacağım bu konu sadece kütüphane gibi kodlara bakmanız içindir .

Önce tema parçalama işlemleri falan var ondan sonra include işlemlerine geçilir normalde , amacınızın konu baltalamak olmadığını anladım siz ve herkes için geçerli bu söylediklerim istediğinizi istediğiniz zaman sorabilirsiniz .

Adım adım bir proje yaptırmayı düşünüyorum sizlere , bu kodlar kaynak olacak sizin için veya belirli bir süre yazılımı hazırlayıp videolar ile sunma olasılığım da var .

Saygılar .