ümitünal adlı üyeden alıntı

Webmaster forumuna geliyor para kazanmak istiyor güvenlik görevlisi ,terzi,çöpçü yazacak kadar özgüvenli birini ben görmedim

Yaklaşık 7 yıllık üyeyim, buraya üye olmadan önce php biliyordum. Js işimi görecek kadar biliyorum. 7 yıllık uyeligimde profilimde son bir yila kadar hep Güvenlik Görevlisi yazmaktaydi. Son bir yıldır da şuan gördüğünüz yazıyor. Konuda anlatilmak istenen duruma katıldığımı göstermek için bu açıklamayı yaptım.
Sizi alintilamamin nedeni ise, yanlis anlamis olabilirim veya gereksiz bir alinganlikta yapmis olabilirim :)
Bu işi yapan guvenlik gorevlilerinin gercek hayatta güvenlikçi olmalarının nedeni genelde is yerlerine leptop götürebiliyor olmaları ve genelinin çok iyi programlama dili bildigidir. O kadar bos vakitleri oluyor ki guvenliklerin bilmediklerini bile istemsizce öğreniyorlar.
Ek olarak bugün bir çöpçü de, temizlikçi de senden benden çok iyi yazılım biliyor olabilir.
"...güvenlik görevlisi ,terzi,çöpçü yazacak kadar özgüvenli birini ben görmedim"
Yazmak yerine;
"...güvenlik görevlisi, çöpçü, avukat, hakim, öğretmen yazacak kadar özgüvenli birini ben görmedim"
Seklinde yazsaydın diger meslekleri küçümseyici bir yazı olmazdı. Umarım beni yanlış anlamamışsındır.
Saygılar.