uasports adlı üyeden alıntı

Hayır tamamen kendim yaptım k.adı değişikliği de yapmadım zaten kendi hesabımdı :) Gönderdikleri mailde "At this moment, unfortunately, we are unable to verify you. Thank you for your understanding in this matter." Şuan onaylayamıyoruz bla bla yazıyor.

Twitter'da birinin ekran adını veya kişisel bilgilerini değiştirerek insanları kasıtlı olarak yanlış yönlendirmek.
Irk, etnik köken, ulusal köken, cinsel yönelim, cinsiyet, cinsel kimlik, dini inanç, yaş, engellilik durumu veya hastalığa dayanarak başkalarına karşı nefret ve/veya şiddeti desteklemek ya da doğrudan saldırmak veya tehditlerde bulunmak. Yukarıdakileri destekleyen kurum veya bireylere destek vermek.
Başkalarının taciz edilmesini teşvik etmek veya böyle bir davranışta bulunmak.
Şiddet ve tehlikeli davranış
Tehdit etmek ve terörizmi desteklemek de dahil olmak üzere, bir bireyi veya bir grup insanı doğrudan veya dolaylı olarak tehdit etmek ya da onlara karşı herhangi bir türde fiziksel şiddeti teşvik etmek
Şiddet içeren, dehşet verici, şok edici veya rahatsız edici resim
Kendi kendine zarar verme, intihar
Twitter'da, Twitter Kuralları'nı ihlal eden etkinliklerde yer almak.

Bunlardan birini yapmadığınızı varsayarak bazen Twitter üstünkörü onay verebiliyor, muhtemelen yanlışlıkla verip hatalarını fark etmiş olabilirler. Birkaç hesabımda başıma geldiği için bunu söyleyebiliyorum sadece :)