freelance iş ilanları

Twitter Üzerine Her Konuda Soru - Cevap [Ücretsiz Destek]

56 Mesajlar 8.062 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Kendime ait yazılımım var. Api üzerinden takip yapıyorum. Onda takip bile etmiyor artık. Eskiden 1k takip ederken artık 200 takipde duruyor. Manuel olarak 1k takip edebiliyorum.

wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Şuanda twitter da ne tür sayfalar para kazandırır

Stark_IV Stark_IV Sosyal Medya Virtüözü Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Kendime ait yazılımım var. Api üzerinden takip yapıyorum. Onda takip bile etmiyor artık. Eskiden 1k takip ederken artık 200 takipde duruyor. Manuel olarak 1k takip edebiliyorum.

Api sistemlerinin yavaş yavaş sonunu getirmeye çalışıyor Twitter, cookies üzerine bir yazılım yapabilirseniz daha iyi olur ek olarak tek hesap için yazılım tavsiye etmemekteyim eklenti kullansanız daha sağlıklı olur.

darknov4 adlı üyeden alıntı

Şuanda twitter da ne tür sayfalar para kazandırır

Söz, mizah, ilgi çekici videolar, fotoğraf sayfaları vs. her sektörün pastası vardır hocam önemli olan para kazanmak için değilde en çok hangisinden zevk alacaksanız ona yönelim yapmanızı tavsiye ederim sıkılmayıp hedeflediğinizden daha büyük miktarlar kazanabilirsiniz.
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Birde arama ile telefon onayını nasıl yapıyorsunuz? Tek hesaba yaptım artık numaramla başka onay yapamıyorum. Mesaj olarak onaylar hadi neyse de arama ile sikıntı

wmaraci
wmaraci

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Artık eklentiye kalıyoruz maalesef. Birkaç sorum daha olacak:
- Twitter'da 1000 görüntülenmede 4 tık alıyorum, bunu nasıl arttırabilirim? Popüler taglara tweetliyorum.
- Twitter'da tüm hesaplarımı ekleyebileceğim, hepsinden rt veya takip yapabileceğim bir yazılım biliyor musunuz? Ücretsiz olarak. Web sitesi de olur.

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Artık eklentiye kalıyoruz maalesef. Birkaç sorum daha olacak:
- Twitter'da 1000 görüntülenmede 4 tık alıyorum, bunu nasıl arttırabilirim? Popüler taglara tweetliyorum.
- Twitter'da tüm hesaplarımı ekleyebileceğim, hepsinden rt veya takip yapabileceğim bir yazılım biliyor musunuz? Ücretsiz olarak. Web sitesi de olur.

- Hedef kitleyi doğru belirleyin hocam iş tamamen hedef kitlede bitiyor.
- Önceden arrow yazılımını önerebilirdim *** üzerinden satışı yapılıyordu lakin bayağıdır kendisi piyasada görünmüyor en çok sıkıntıyı burada çekiyoruz aslında insanlar instagram yazılımlarına geçti oranın alıcısı daha çok diye twitter yazılımcısız kaldı :(

Birde arama ile telefon onayını nasıl yapıyorsunuz? Tek hesaba yaptım artık numaramla başka onay yapamıyorum. Mesaj olarak onaylar hadi neyse de arama ile sikıntı

Hesaba ekledikten sonra numarayı siliniz bu şekilde 4-5 hesaba daha ekleyebilirsiniz o numarayı ardından o numara bir süre kilit açma işlemi yapamayacak. Birkaç site var arama işiyle ilgili hizmet veren onları bulabilirseniz yardımcı olacaktır.
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Yetişkin içerikli 10-15 hesabım vardı hocam hepsi bir anda kapandı bunun sebebi çoklu hesapmı yoksa yetişkin içerik olmasını acaba

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

Yetişkin içerikli 10-15 hesabım vardı hocam hepsi bir anda kapandı bunun sebebi çoklu hesapmı yoksa yetişkin içerik olmasını acaba

"P***grafik ve/veya cinsel uyarı amacı taşıyan her medyayı yetişkinlere uygun içerik olarak kabul ediyoruz."

Twitter'ın kurallarında böyle bir söylem mevcut eğer içeriklerde "Ölüm, ciddi yaralanma, şiddet veya cerrahi prosedürlerle ilgili her tür korkutucu" olay yoksa bir sıkıntı yok birde o tarz hesapları "hassas medya içeren profil" olarak ayarlamanız gerekiyor. Yani müstehcenden kapanmaz muhtemelen toplu kasmadandır.

Edit: Profil resimleri açık bir şekilde müstehcense kapatılır.

rapix rapix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
selamlar api ile rt ve fav atıyorum ama malum sınır var yarım saat mı 1 saatmı ne 250 rt tweet yanlıs hatırlamıyorsam bunu yukseltmenın bır yolu varmı rt hesaplarına mavi tik veriyorlarmı bildiğim kadarıyla onaylı hesapda api kısıtlaması çok aranmıyor ?

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

rapix adlı üyeden alıntı

selamlar api ile rt ve fav atıyorum ama malum sınır var yarım saat mı 1 saatmı ne 250 rt tweet yanlıs hatırlamıyorsam bunu yukseltmenın bır yolu varmı rt hesaplarına mavi tik veriyorlarmı bildiğim kadarıyla onaylı hesapda api kısıtlaması çok aranmıyor ?

Cookiesli sisteme geçmenizi tavsiye ederim, evet onaylı hesaplarda fazla kısıtlama bulunmamakta. Rt hesabının sahibi onay almaya uygunsa verirler hocam yalnız başvurudan önce yine de bir profili temizlemeniz sizin yararınızadır.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al