[COLOR="DarkOrange"]Merhabalar, Bugün piyasaya birkaç forumda eski sürümünü yayınladığım ve büyük ilgi alan Instagram User Acma Programımın versiyon 3 (V3)' ü sürmeyi planlıyorum.Çoğu yerde tam fonksiyon çalışmayan, yarım çalışan,hiç çalışmayan programların satıldığını gördüm.E haliyle bu işe bir dur demek gerekiyor.Programıma her türlü güveniyorum.Rakibimin olduğunu da düşünmüyorum.

Arayüzü basit gelebilir fakat önemli olan işlevi değilmi?Programım hakkında her türlü bilgi verebilirim.
V3 ' e panellere tam uyumlu olması için resim ekleme özelliği getirdim.Her hesabın bir resmi olacak.İsteğe göre biyografi ekleme de getirebilirim.
Biraz programdan bahsedecek olursam diğer user acma programlari gibi buton vs basmanıza gerek yoktur.Tek butonla herşeyi otomatik yapıyor ve sınırsız döngüye alıyor.Hata oluşmadığı sürece ( internet kopması,yavaşlaması vb )
Acılan hesaplar otomatik olarak user.txt ye user: pw şeklinde ve mail.txt ye mail adresleri ile kayıt olur.Hesaplar aynı epostada toplanır.Eposta Onaylama sistemi getirmem söylendi.Kişiye özel bir şekilde bu sistemi getirmem mümkün.Fakat hesapların onaya düşmemesinden dolayı getirmeyi düşünmedim.
Aklınıza takılan birşey varsa sorabilirsiniz.
V4 çıkana kadar En iyisi bu :)

[/COLOR]