Öncelikle bende bir açıklama yapmak istiyorum. yalaka vs diyenler varmış paylaşım ekibine illa tüm projelerini insanlar burada sunmak zorunda değiller. 2 Adet Güzel miktarda adsense gelirli sitem mevcut ve Türkiye nin en kurumsal firmalarının birinde çalışıyorum. BİZLER burada para almıyoruz. yeni başlayan arkadaşlara kolaylık sağlamaktır. Ben WM Aracına üye oldum olalı Platinden aşşağı üyeliğim olmadı 1 Yıldır da kurumsal üyeliğim bulunuyordu halende süresi dolmamıştı fakat renk takıntım olduğu için platine düşürdüm üyeliğimi. Burada WM Aracı paylaşım ekibinden sonra daha kötü oldu, genel forum oldu diyenler yada kötüleyenler WM Aracına ne gibi bir faydası dokundu ? bana açıkça söylermisiniz ? Yalaka demek öyle kolay bir kelime değildir. mağdem ciddi bir forumda olduğunuzu düşünüyorsunuz sizler burada "Yalaka" ibaresini kullanarak foruma zarar veriyorsunuz.

Bizler elimizden geldiğince faydalı konular açmaya ve bunun yanında da eğlenceli konular açmaya çalışıyoruz. sürekli bilgi veren konular açarsak da sıkıcılıkdan başka bir işe yaramayacaktır. şikayeti olan gider Adminlere mesaj atar yada konuda yeterli içerik yoksa yorum olarak sorar bizde cevaplarız. EK OLARAK; Paylaşım ekiplerinin mesajlarını incelemenizi öneririm. mesele sadece konu açmak değil. forumda etkileşimi arttırmaktır.