lostyazilim

Bitti. Bitirdim. Yardım etmiyorum. Artık ben bilsem de öğreniyorum.

11 Mesajlar 1.826 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Hep iyi niyetle tüm alım satım yaptıklarıma, herkese elimden gelen ne varsa yardım etmeye çalıştım, çalışıyordum. Artık bitti. Bundan sonra yardım gibi görünsün adı altında kapalı şekilde soruyla karışık bilgi vereceğim ve yalnızca bilgi amaçlı yardım edeceğim. Hatta aştım, bu yardım ya bilgi ya da para karşılığı olacak.

İyi niyetim öldü. Allah rahmet eylesin. Cümlemizin başı sağ olsun.
kaanst

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
En mantıklı tercih. Aramıza hoşgeldiniz. Ben de bircok konuda harika yazılar yazip bilgi verecek biriyim lakin daha sonra bu fikirlerin ve bilgilerin her birinin bana para kazandırdıği aklıma gelince ve insanların son derece vefasız olduklarını düşününce vakit nakittir diyorum ve vaktimi harcayanlardan nakit alıyorum.

Alice harikalar diyarında yaşayan bir polyanna olmak için dünya çok kötü bir yer. 1.dereceden arkadaşım dostum olmadığı takdirde birine asla önemli bilgileri ve bir şeyleri öğretmiyorum.

Şimdi bencilsin diyenler vs.. çıkar evet öyleyim. Tam da olmasi gerektiği gibi. Ben saatlerimi aylarimı harcıyorum o şeyleri öğrenmek icin 2 3 dilde konu tarıyorum pratikte tekrar tekrar deneyip püf noktalar ve kestirme yollar üretiyorum. Ticaret forumunda bencil olmayan insan kaybetmeye mahkumdur. Girişimcilik dediğiniz şey bir başkasının göremediği düşunemediği ya da harekete geçemediği fikrinizi kendinizin projelendirmesi ya da fikrinizden para kazanmanızdır zaten.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1358
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
"kural ne ise odur" mantığıyla hareket edin.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

itsover itsover Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 0 / 76
  • Ticaret 13, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

En mantıklı tercih. Aramıza hoşgeldiniz. Ben de bircok konuda harika yazılar yazip bilgi verecek biriyim lakin daha sonra bu fikirlerin ve bilgilerin her birinin bana para kazandırdıği aklıma gelince ve insanların son derece vefasız olduklarını düşününce vakit nakittir diyorum ve vaktimi harcayanlardan nakit alıyorum.

Alice harikalar diyarında yaşayan bir polyanna olmak için dünya çok kötü bir yer. 1.dereceden arkadaşım dostum olmadığı takdirde birine asla önemli bilgileri ve bir şeyleri öğretmiyorum.

Şimdi bencilsin diyenler vs.. çıkar evet öyleyim. Tam da olmasi gerektiği gibi. Ben saatlerimi aylarimı harcıyorum o şeyleri öğrenmek icin 2 3 dilde konu tarıyorum pratikte tekrar tekrar deneyip püf noktalar ve kestirme yollar üretiyorum. Ticaret forumunda bencil olmayan insan kaybetmeye mahkumdur. Girişimcilik dediğiniz şey bir başkasının göremediği düşunemediği ya da harekete geçemediği fikrinizi kendinizin projelendirmesi ya da fikrinizden para kazanmanızdır zaten.

Örneği ytpara.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Eleiner Eleiner ヅ Senior Back-End Dev. Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 35 / 62
  • Ticaret 9, (%89)
Hayırlısı be gülüm.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
xmertguler Allah razı olsun. Aranıza katıldım be gülüm. Sağ olun, el birliğiyle bu parasız yardım etmeyi seven 42 yaşındaki büyük yüreği de çağınıza uydurdunuz.

Haa, bu arada MediaWiki (eklentinin türevine bağlı olarak değişkenlik gösterir) veya WP ile ilgili tüm iş ve işlemlerinizi (eklenti dâhil) sorunsuz halledebilirim. Küçük bir ücret karşılığında :)

Durgun sular derin akar.

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
sorueki Merhabalar hocam.Acaba sizi bu kadar bıktıran nedir? Sadece merakımdan soruyorum.Benimde bir soru cevap sitem var orada da ben soruları vs. cevaplıyorum soruyu soran insanlarda cevabı alıp hemen kaçıyorlar.Doğru cevap olarak bile işaretlemiyorlar.Hatta teşekkür bile etmiyorlar.İnsanlara faydalı olmaya çalışıyorum fakat insanlar çok vefasız.Sizde mi bundan dolayı bu kadar sıkıldınız?
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

Web sitem: yazilimsoru.com

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
sadece işleri düştümü mesaj atan üçkağıtçılar var 1 kez normal mesaj atmadı be :) Şuan forumda olan bazıları nada 1 yıla yakın vakit harcadım sırf samimiyetimden ama işi bittimi şutladı bizi :D Şu ana kadar nezaman güvendiysem hep sonu kötü bitti, bundan sonra güven yok çıkar var :)
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Vatandaşın birine (yaşı 20 görünüyor) yardım için pm den iletişime geç diyorum.
Giriş aynen şu: ''nasıl bir yardımda bulanacaksınız dostum''

Neyse dedim insanlık halidir, yapması gerekenleri yazdım vatandaşa.

Cevap ise bu şekilde: ''eyw dostum yarın yapacagım boş oldugm vakit bunları''

Babasının oğluyuz ya:)

Nezaket, minnet, empati sıfırın altında bazı insanlarda maalesef. Doğal olarak bu tarz insanlarla karşılaşınca insanda yardım isteği fazlası ile azalıyor.
sorueki webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

Eleiner Eleiner ヅ Senior Back-End Dev. Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 35 / 62
  • Ticaret 9, (%89)

sorueki adlı üyeden alıntı

xmertguler Allah razı olsun. Aranıza katıldım be gülüm. Sağ olun, el birliğiyle bu parasız yardım etmeyi seven 42 yaşındaki büyük yüreği de çağınıza uydurdunuz.

Haa, bu arada MediaWiki (eklentinin türevine bağlı olarak değişkenlik gösterir) veya WP ile ilgili tüm iş ve işlemlerinizi (eklenti dâhil) sorunsuz halledebilirim. Küçük bir ücret karşılığında :)

42 mi bilmiyordum özür dilerim :) WM'den 43 yaşında tanıştığım bi abim var harbi öz abim gibidir kendisi Ölüme kadar birtek onun bana yaptığı yardımları iyilekleri unutmicam elimden geldiğinde bende yardım etmek istiyorum ama eski toprak işte hızlıdır abimiz :D abi eğer istersen sende gel aramıza beraber yapalım işler.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al