1$ diye natrodan domain aldım bloga yönlendirmek için panele bir girdimki o da ne? kendi domainimi yönetmek için extra para vermem gerekirmiş 0.10 dolara pro versiyonuna geçecekmişim eyvallah 1.2$ verdik o hizmetide aldık fakat siteye www. yazmadan erşimemiyorum kafayı yicem artık bilen birisi yokmu bu olayı ticket atıyorum biz herşeyi ayarladık diyolar yalan söylüyolar girip bakıyorum ben nasıl ayarlamışsam öyle kalıyo bana bizde hata yok google hata var diyolar :laugh: Allahım çok komik bir firma teknik destek 0 ticket yanıtları geç çözüm 0 bahane 1000 herneyse sakın siz almayın bu firmadan domain isimtescilden alın 2 saniyede yönlendirin 23 küsür tl de tranfer ücreti var. Herneyse konumuza gelelim ben domanimi www yazmadan nasıl erişebilirim siteme birisi detaylı anlatırsa çok sevinirim. Bloggerdaki xxx.com adını www.xxx.com a yönlendir ayarını biliyorum onu istemiyorum. Direk olarak xxx.com yazınca sitemin gelmesini istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim iyi forumlar