Merhabalar Arkadaşlar.

Yeni projemiz için gerekli bir kaç eksiğimiz var ve bunları sponsorluk bazında yada farklı yönlerden halletmeye çalışıyorum. Proje hayvan sevenler ile alakalı, geleceği olan bir proje ve vazgeçme gibi amacımız da yok.

Eksiklerimizi sırasıyla yazıyorum.

1: Proje için gerekli tasarım wordpress mi olsun yoksa script mi karar veremedik.
2: Mobil uygulama, instagram benzeri tam o kadar profesyonel olmasa da benzeri olabilir.
3: Seo, Backlink, Tanıtım yazısı vb konularda bize destek verecek arkadaşlar arıyoruz.
4: İnstagram,Facebook,Youtube gibi sosyal medya hesaplarımıza takipçi hizmeti konusunda sponsor bazında çok olmasa da elinizden geldiğince destek.
5: Logo ve favicon, sosyal medya kapak profil fotoğrafı dahil.

Eksiklerimize destek olursanız, belli kitleye erişince bizden destekçilerimize sınırsız destek sunulacaktır.

Lütfen duyarlı olalım arkadaşlar paylaşmak gerçekten güzeldir hayat paylaşınca güzeldir, daha fazla uzatmak istemem lakin gerçekten bu konularda bize destek olacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Proje detayları site dahil gerçekten inandığımız kişiler ile paylaşılacaktır.