lostyazilim

Wordpress Admin Paneli Sürekli atıyor ve Oturum Süresi sorunu

4 Mesajlar 1.890 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

PeRc0Y PeRc0Y WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, bir tane worpress sitem var yurtdışındaydı ben sitemin taşınmasını istemiştim lokasyonundan dlayı taşındıktan sonra böyle bir sorunla karşılaştım.Açıkçası yanlış bir şey mi yaptım onu da hatırlamıyorum pek.

Sorun şu admin paneline giriş yapabiliyorum ama 1 dakika geçmeden beni yeniden login sayfasına atıyor veya oturum süresi dolduğunu söyleyip yeniden giriş yapmamı istiyor.

İnternette araştırdım bir sürü şey buldum çözüm olarak hepsini denedim ama olmadı mesela ilk önce kendi tarayıcımın çerezlerini geçmişini sildim, sonrasında farklı bilgisayardan girdim, eklentileri deaktive ettim cpanel üzerinden, temayı da aynı şekilde, htaccess dosyasını sildim, wp-config dosyasına

define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');

bunları ekledim sonra bazı eklentileri sildim silmeye çalıştım ki w3 total cache böyle bir şeyi yapabilirmiş diye onun dosyalarını da sildim htaccess dosyasını htaccess.bak diye değiştirdim bunu hosting sağlayıcım dedi onlar denemiş oluyormuş ama olmadı yine.

Açıkçası ya bunları yaparken eksik veya yanlış bir şey yaptım ya da hala bilemediğim anlamadığım bir sorun var bilemiyorum.Bu konularda fazla teknik bir bilgim de yok maalesef size danışmak istedim.Lütfen bir yol bir yöntem söyleyin şunu düzelteyim.Şuan aklıma herhangi bir şey gelmiyor.Acaba sitemi başka hostinge taşısam düzelir mi var mı daha önce böyle bir sorun yaşayan şimdiden yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

wmaraci
reklam

kaanst kaanst Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 435 / 160
  • Ticaret 31, (%94)
Çerezlerinizi silerek tekrar deneyiniz eğer denemediyseniz.

rosso rosso Belkide olabilirdi. Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurum Müdürü
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
wordpress resmi sitesinden kaynak dosyaları indirip wp-admin klasörünü tekrar yükleyiniz.

PeRc0Y PeRc0Y WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

kaanst adlı üyeden alıntı

Çerezlerinizi silerek tekrar deneyiniz eğer denemediyseniz.

Denedim hocam olmadı maalesef

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al