freelance iş ilanları

Wordpress Türkiye Temsilciliği Alabilirmiyim Sizce ? Düzeltildi !!!

44 Mesajlar 5.710 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bilisimhukuku bilisimhukuku Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek TBB BİLİŞİM HUKUKU DANIŞMANI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)

Berkay adlı üyeden alıntı

Onlarca hatanın çözümünü, bu işin bütün ipuçlarını ve detaylarını bundan yıllar önce paylaştım kıymet bilen çok olmadı onun için açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sisteminin türkiye müdürlüğü demekten ziyade bana sorarsanız yapmak istediğiniz Wordpress onaylı ve yetkili bir wordpress hizmeti veren arada sırada blog yazıları girerek bir parmak bal çalıp daha sonrasında ücretli satışlara ağırlık verecek bir site kurmak istiyorsunuz.

Fikir güzel fakat emsali yok, umarım emsal niteliği taşıyabilirsiniz.

Değerli kardeşim hiç öğle bir şey yok site değil temsilcilik binası kurmak istiyorum herşey ücretsiz tüm hizmetler türk gençliği akıp gitsin derdim bu senin yıllar çnce yaptığın emeğin kıymetini bilmiyormuşlar açtığım konularda benimle dalga geçen biri gece 02 de özelden mesaj gönderiyor hocam yardımcı olabilirmisin diyor polis bilgisayarlarını almış hakkında savcılık kararı var .... sıkışınca hocam,abim bu zamana kadar bu admin iyi bilir en azından özel mesajlarımı okuyabiliyordur hangi üyeden para almışım tüm bilgim ile herkeze ücretsiz yardım ediyorum wordpress projemde ücretsiz kalacaktır.Youtubeda iki tane tombalak var kendilerini seo da ilah yaptılar wordpressin kurucusu yaptılar wordpressden hayırlı bir geri dönüş bekliyorum inşallah berkaycım değerli yorumun için teşekkür ederim
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

bilisimhukuku

usta sağlam ekip ve site alt yapısını oluşturamazsanız hiç kalkışmayınız. www.opencart.com.tr/ sitesini örnek vermek gerekirse çok şaaşaalandı ama övüldüğü kadar çıkmadı. mybb birforum sitesi açıldı okadar farklı bir özelliği yok.

Değerli kardeşim site değil türk topluluğunu oluşturmak için temsilcilik açmayı hedefliyorum opencart wordpress kadar başarılı değilse bu benim sorunum değil neredeyse dünya genelinde kullanılan websitelerinin %28-30 u gibi tam hatırlamıyorum wordpressdir buda 3/1 i dir bilmem anlatabildimmi yorumunuz için teşekkürler

• Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)

divcoder adlı üyeden alıntı

Bence bu isi yapacak olan forumlarda soru sormamali. Bilgisi olan ve bilgili kisiler buna el atmali.

Değerli kardeşim haber sitesinin künye bölümüne isim yazmak için arkadaş arıyorlar ona bile yardımcı olmuyorlar sence bana yardımcı olurlarmı :D Hayal gibi geliyor insanlara belki bu forum konusunu sevgili Maat'e linkini gönderebilirdim bak türk gençliği açılması için sabırsızlanıyor diye ama konu nerelere geldi wordpress ile para kazanamazmışız para ile satamazsın diyor bunu diyen adamın emin olun bütün yaptığı siteler wordpressdir.Ben satamazsam sen neden gidip wordpress ile kurduğun sitenin parasını müşteriden alıyorsun bana gelincemi çifte standart uygulunıyor :laugh:
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

ismetsahan ismetsahan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 70 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Müdürlük kur üyen olalım!

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al