Arkadaşlar çok saçma değil mi ? 2018'in yarısı oldu nerdeyse bakıyorum da her önüne gelen websitesi açıyor. Birde birbirinin aynısı kopyası site açıyor , temalar bile özgün değil herkes aynı temayı kullanıyor. Bu devirde web sitesi açıpta umudunu olan arkadaşlara sadece üzülüyorum benzer bir konuyu 1 ay öncede açtım burda tepki aldim. Bir websitesine vereceğiniz parayı YouTube sektörüne verin ne bileyim orta bir softbox + profesyonel mikrofon + güzel bir koltuk alın. Kamera alın video çekmeye baslayin gerçekten ilerde YouTube'a girmediginiz ve bu websitesi açıp aylar yıllarca hiç uğruna emek verip 20 kurusun hesabını yaptığınız için çok üzüleceksiniz. Bende sizin gibi düşünüyordum ama baktım büyük kanallar bile YouTube sektörüne geçiş yaptı ve bu böyle devam ediyor. YouTube daha fazla gelişmeden açın bir kanal 2-3 yıl oraya emek verin cidden 2 yıl içinde emeğinizin 2 katını alacaksınız. YouTube böyle büyümeye devam ettikçe 2 yıl sonra şartlar daha ağır olacak burda şimdiden bile 1 k abone 4 bin saat izlenmeye yakinanlar oluyor. 2 sene sonra bu şartları bile arayacaksınız iş işten geçmiş olacak.

Farkında değilsiniz ama düz metin ve resimden ibaret platformlar yavaş yavaş tarihe karışıyor ve görsel medya olan platformlar öne çıkıyor buna Twitter'da dahil.