Erdem bey ve ekibine cok tesekkür ederim. Benim Sohbet sektöründe kendime ayit bir web sitem var ve uzun yıllardır beri sitem açıktır şimdi kadar onlarca çalişma yaptırdım burada bir cok kişiye hiç birinden verim alamadım kim SEO cuyum dediyse hepsine çalişma yaptırdım ve hiç dönüşü olmadi. Sonrasında inanın en son Erdem bey ulaştim ve kendisiyle irtibat içersinde bulunarak kendisine çalişma yaptırdık
Çalişmamızın sonucunda kendisinden ALLAH RAZI Olsun diyerek yazmak isterim. ilk Etapda Omegla Sohbet kelimesinde 1 Sayfanın 5 Sırasına Geldik Sonrasında Omegla Kelimesinde ise 1 Sayfanın 4 Sırasına geldik Alexada değerim 16 Milyonlarda idi ve Şuanda alexa değerim 9 Milyon gelmiş durumda Türkiye sıralamasında Sitem yoktu Şuanda ise türkiye sıralamasında sitem ilk 50 binlerde ve her geçen gün düşmeye devam ediyor. Siteme ise girişler arttıkca artıyor Sayesinde kullanıcılara sahip olmaya başladım
Kendisine tesekkür ederim ALLAH yollarını açık etsin böyle insanlar ile karşılaşmak bir hayli zordur. Yaptığı emeklerden dolayi ve çalişmalarından dolayi Erdem bey ve ekibine can gönülden tesekkür ederim iyiki varsınız iyiki sizin gibi birileriyle çalışıyorum ALLAH Yolunuzu devamlı açık etsin