wmaraci reklam

İşten ayrılacağım sanırım

15 Mesajlar 1.654 Okunma
wmaraci reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Selamlar
Sanırım bu ay sonu işten çıkıcam aldığım para eşimi ve çocuğumu geçindirmeme yetiyor 3k üstünde ev kira değil.

Şimdi gelelim asıl konuya iki tane yabancı niş site bir tanesi 5 yaşına girecek diğeride 2 yaşına adsense üzerinden gelen gelir iş yerinde kazandığım paranın üstünde 3k üsttü diyebilirim banner reklamları ws almadım ama gelen teklif çok alırsam bir bu kadar daha gelir

Sizce nasıl yapalım

wmaraci
reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
onurkaplan yaşlarımız biraz yakın, buna istinaden yazmak istedim. Şuanda en verimli zamanlarımızdayız, ve insana çalışarak bu zamanı harcamak koyuyor.. Ama ülkemiz şartlarında bir şeyler elde etmek için en az 5 k üstü bir kazanç olması gerekiyor. ( Bazı arkadaşlar buna kızabilir ama, haftada bir eşinle dışarıda yemek, yılda bir tatil, bir araba ve bir ev için olması gerekiyor ) Gel gelelim sana tavsiyeme biraz daha dayana ve çalış, sonuç olarak internet işlerin ev diğer işine engel deeğil.. Ve bu radan aldığın parayla sana ömürlük gelir getirecek bir kaç işe daha yatırım yap. Aylık 10 k geliri gördüğün zaman, 2 ev bir arabanı aldın mı, işini bırak sadece sevdiğin işe odaklan. Niş sitelerin var ve bu işte bilgiliysen yukarıda bahsettiğim şey zor değil.. Maksimum 10 yılını alır..
Gerilim Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Bence de o riske girilmez.. Bi ban yesen, hack yesen, bisey olsa.. zor durumda kalabilirsin.. Bir yandan calis bir yandan siteni korukle.. yukaridaki arkadasin yazdiklarina ilave olarak bunlari soyleyebilirim.

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Bence de o riske girilmez.. Bi ban yesen, hack yesen, bisey olsa.. zor durumda kalabilirsin.. Bir yandan calis bir yandan siteni korukle.. yukaridaki arkadasin yazdiklarina ilave olarak bunlari soyleyebilirim.

Kesinlikle size katılıyorım

Euphrates adlı üyeden alıntı

onurkaplan yaşlarımız biraz yakın, buna istinaden yazmak istedim. Şuanda en verimli zamanlarımızdayız, ve insana çalışarak bu zamanı harcamak koyuyor.. Ama ülkemiz şartlarında bir şeyler elde etmek için en az 5 k üstü bir kazanç olması gerekiyor. ( Bazı arkadaşlar buna kızabilir ama, haftada bir eşinle dışarıda yemek, yılda bir tatil, bir araba ve bir ev için olması gerekiyor ) Gel gelelim sana tavsiyeme biraz daha dayana ve çalış, sonuç olarak internet işlerin ev diğer işine engel deeğil.. Ve bu radan aldığın parayla sana ömürlük gelir getirecek bir kaç işe daha yatırım yap. Aylık 10 k geliri gördüğün zaman, 2 ev bir arabanı aldın mı, işini bırak sadece sevdiğin işe odaklan. Niş sitelerin var ve bu işte bilgiliysen yukarıda bahsettiğim şey zor değil.. Maksimum 10 yılını alır..

5,5 k bir işten gelirim var hala internetten üç beş kazanmaya çalışıyorum..

iş + site 7k buluyor ücret işlerim çok yoğun olsuğu için siteye bakamıyorum bu yüzden bir kaç kez 2k'lık reklamları kaçırdığım olmuştur.

Bakalım kafamı toplıyalım duruma göre

Teşekkürler yorum için

wmaraci
wmaraci

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
İnternet üzerinden gelecek paraya güvenerek iş bırakmak, bana pek mantıklı gelmedi açıkçası. Sonuçta bakmakla yükümlü olduğun bir ailen var.
SafakCALiSKAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Mobildeyim bu yüzden etiketleyemedim aykut bey kusura bakma site kolay kolay kapanmaz garanti o kısım illagel bir durum yok herşey normal adsense bile ihlal almadım banada pek mantıklı gelmiyor ama kafam karıştı işte (:

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Reklam alanlarini satamadigin icin duygu somurusu mu yapmaya karar verdim.butun forumlara ayni konuyu acmissin

Deneme

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

HuseyinAKKUS adlı üyeden alıntı

Reklam alanlarini satamadigin icin duygu somurusu mu yapmaya karar verdim.butun forumlara ayni konuyu acmissin

Tebrikler bu zekanıza hayran kaldım hemen anladınız

GamblingStar GamblingStar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
İşten çıkmak için geçerli bir sebep yoksa eğer, zaten internet sitenizi mesai saatleri dışında bu kadar verimli hale getirmişseniz kurulu tezgaha çomak sokmayın derim. Farazi bi şekilde ayda 2-3 defa 2k 3k gelirli reklamı kaçırabilirsiniz belki, ama bu her ay olmaz. Google güncellemeleri de cabası. Bu sorunu netbook ile çözme alternatifiniz de olabilir.

Evden çalışırken zamanla oluşan insanlardan uzaklaşma hissi, geçim sıkıntısı olmasada sürekli yan yana olmanın verdiği rehavet. Bunlarda şu an kafanızı karıştıran dezavantajların bonusları.
Tecrübeyle sabit..

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam ülkede ekonomi bu kadar kötü iken en azından bir yıl daha bekleyin derim.
omerfablog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al