lostyazilim

İnternet cafe açmak

35 Mesajlar 4.638 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

itsover itsover Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 0 / 76
  • Ticaret 13, (%100)
oguzmeteTR Hocam haklı. Al bir tane OTG kablosu tak mouseyi klavyeyi oynarsın Pubg 'yi yani.
oguzmeteTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

oguzmeteTR oguzmeteTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 164 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

itsover adlı üyeden alıntı

oguzmeteTR Hocam haklı. Al bir tane OTG kablosu tak mouseyi klavyeyi oynarsın Pubg 'yi yani.

aynı zevki verseydi şuan mekanlar boş olur herkes evinde telefonu ile oynardı :)

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1159
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Cihaz başı min 3 4 milyarlik cok büyük çapli bir mekan açmanız gerekli artık internet cafe devri bitti yapacaksanız mekan sehirdeki en iyi mekan olmalı ayrica insanlardaki ucuz devri kapanalı çok oldu herkez lüks mekan arayışında parası olanda olmayanda

wmaraci
wmaraci

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

oguzmeteTR adlı üyeden alıntı

En gıcık olduğum kelimelerden biridir herkesin elinde evinde internet var denmesi.
Arkadaş hangi internet kafeye gittiğinde açıp google'da bişey aratanı facebook'a gireni?
Millet oyun oynamaya geliyor internet cafeye eskindenmiş o gidip internet kafeleri bişeyler araştırmak için kullanmak. Evinde oynayamadığı oyunu gelip internette oynuyorlar ve boş yer bulmak gerçekten zor kaliteli yerlerde

Katılıyorum hocam evimdeki bilgisayar istediğim oyunları kaldırmıyor gidiyorum cafeye 1-2 saat stres atıp çıkıyorum:)
oguzmeteTR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 164 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Katılıyorum hocam evimdeki bilgisayar istediğim oyunları kaldırmıyor gidiyorum cafeye 1-2 saat stres atıp çıkıyorum:)

Şahsen bende kendim de öyle yapıyorum evde bazen kaldıran oyunlar olsa bile dışarı çıktığımda gidip takılıyorum yani
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
oguzmeteTR

Bilmiyorum bir yakının mı destek çıkar bu tarz bir mekan açmak için ama bu tarz işler için ürün temininden, kurulumuna her konuda ege bölgesinde belirli isimler var.

Herşeyi kendim yapıcam desen bile server kurulumunda yardıma ihtiyaç duyacaksın. Manisa'lıyım diyorsan istediğine git sor İbrahim diye biri var. Merkezde kendisi ve manisa il ilçe bir çok yer bilir çünkü bu adam kurulum yaptı. Ciddi olduğunu bilsem ismimi veririm referansla git derim de, profilindeki yaşa bakınca kusura bakma bir önyargı oluşmuyor değil.

Yinede yaparsın yapmazsın bilmem ama disksiz sistem için sana yakın birine kurulum yaptırmanı tavsiye ederim. Sunucuda çıkacak her problem için bilmem kaç kilometredeki adam gelmez, gelirse paranı bayağı bir yer, gelesiye kafen de yatar..

//izmirdeki çoğu adam çamur bunu da bil. belirli kişiler var ahmet mesela. herkes peşinde koşar ama müşteri olarak git tanırsın zaten çok ta güven vermez.
oguzmeteTR

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

• Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 164 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

oguzmeteTR

Bilmiyorum bir yakının mı destek çıkar bu tarz bir mekan açmak için ama bu tarz işler için ürün temininden, kurulumuna her konuda ege bölgesinde belirli isimler var.

Herşeyi kendim yapıcam desen bile server kurulumunda yardıma ihtiyaç duyacaksın. Manisa'lıyım diyorsan istediğine git sor İbrahim diye biri var. Merkezde kendisi ve manisa il ilçe bir çok yer bilir çünkü bu adam kurulum yaptı. Ciddi olduğunu bilsem ismimi veririm referansla git derim de, profilindeki yaşa bakınca kusura bakma bir önyargı oluşmuyor değil.

Yinede yaparsın yapmazsın bilmem ama disksiz sistem için sana yakın birine kurulum yaptırmanı tavsiye ederim. Sunucuda çıkacak her problem için bilmem kaç kilometredeki adam gelmez, gelirse paranı bayağı bir yer, gelesiye kafen de yatar..

//izmirdeki çoğu adam çamur bunu da bil. belirli kişiler var ahmet mesela. herkes peşinde koşar ama müşteri olarak git tanırsın zaten çok ta güven vermez.

Yok ben cafe açacağım birikmiş param var ailemde destek çıkıyor kendi dükkanımız falan var.Sadece sistem güzel olsun fazla olmasın derdindeyim o yüzden doların düşmesini bekleyeceğim biraz sanırım

BarisYILMAZ BarisYILMAZ WM Seo Tool Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 207 / 132
  • Ticaret 5, (%100)
Ben bu işin bire bir içindeyim kardeşim bu iş çok basit bir iş değil inan evet hiç bir iş kolay değil ama bu iş neyse işte...
Sadece parası olan bu işi yapamaz yapsa bile ayakta duracağı 5-6 ay...
oguzmeteTR

kişi bu mesajı beğendi.

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Marka model önemli değil. Ekipmanlar ledli olsunlar yeter. Bir kulaklik 20 lirayken, kırmızı led takıp uzerine bir logo yapıştırıp havalı bir isim koyup 200 liraya satıyorlar. Deli gibi de satılıyor. Hedef kitleni oluşturanları yani gençleri avlamanın tek yolu bu hocam :)
oguzmeteTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al