wmaraci reklam
lidertakipci

3000 TL ile Nasıl bir proje kurulur?

119 Mesajlar 18.133 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
Bayanlar süslüdür, süsü severler. E-ticaret sitesi yapmanızı öneririm İdealsoft'dan yardım alabilirsiniz
Örneğin : ucuz takılar , kol saati vb giyim'e kuşam'a girmeyin derim sadece takı satın derim. Getirisi olur.
Yurtiçi Kargo'ya bazen ürün götürüyorum nezaman ürün götürsem bayan dolu oluyor kargonun içi :) hep internetten satın aldıkları ürünü almaya gidiyorlarmış.
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ozeldersin ozeldersin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Uzman olduğunuz bir konuda e ticaret sitesi yapabilrsiniz..
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

DanceExclusive DanceExclusive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
3.000 TL ye Güzel bir Kadınlara özel forum sosyal ag tarzı bişiler kurabilirsin
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Sağlık & Yaşam & Kişisel Bakım & Moda. Bu konularda bir blog hiç de fena olmazdı.
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Are you alright?
wmaraci
wmaraci

Telepoon Telepoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Danışman
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
telepoon.com projesine ortak olun :) Bize katılın karşılığında %15 verilecek. İsterseniz

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

Telepoon adlı üyeden alıntı

telepoon.com projesine ortak olun :) Bize katılın karşılığında %15 verilecek. İsterseniz

Merhaba, fikriniz için teşekkür ederim. ortaklık düşünmüyorum. Başlı başınca kendi sorumluluğum altında olacak.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Bir Bayan Forum sitesi açabilirsiniz.Bir kaç yere reklam verirsiniz.Daha sonra 2-3 tane moderator tuttunuz mu tamamdır :).
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Bayanlarla ilgili genel portal olsa daha iyi olur.Sağlık,Moda,Yaşam,Takı, vs. konular işlersiniz. Süslü ve de göz alıcı bir tasarımda sitenin prestijini arttıracaktır.Önerilerime gelince çoğu bayanın sorunu olan kilolardır.Bildiğim kararıyla bayanlar formuna dikkat ederler eğer sizde sitenizde beslenme,diyet vb. konularda genel paylaşım yaparsanız hit getireceğine inanıyorum.Subdomain olarakta beden kitle endeksini hesaplayacak bir sistem kurarsınız yani kısacası aradıkları herşeyi sizin sitenizde bulmalılar ki başka bir siteye ihtiyaç duymamalılar.Kuracağınız sisteme gelince bence kendi sitenize özgü yazılım yaptırın.Php öğrendikçe kendiniz geliştirirsiniz.Hayatınızda başarılar.
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Bayanlarla ilgili genel portal olsa daha iyi olur.Sağlık,Moda,Yaşam,Takı, vs. konular işlersiniz. Süslü ve de göz alıcı bir tasarımda sitenin prestijini arttıracaktır.Önerilerime gelince çoğu bayanın sorunu olan kilolardır.Bildiğim kararıyla bayanlar formuna dikkat ederler eğer sizde sitenizde beslenme,diyet vb. konularda genel paylaşım yaparsanız hit getireceğine inanıyorum.Subdomain olarakta beden kitle endeksini hesaplayacak bir sistem kurarsınız yani kısacası aradıkları herşeyi sizin sitenizde bulmalılar ki başka bir siteye ihtiyaç duymamalılar.Kuracağınız sisteme gelince bence kendi sitenize özgü yazılım yaptırın.Php öğrendikçe kendiniz geliştirirsiniz.Hayatınızda başarılar.

Fikriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim, değerlendirip, Yarın veya bir kaç güne kadar karar vereceğim.

coveRTech coveRTech Reklam Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Reklam Danışmanı
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Rick35 adlı üyeden alıntı

Elinizdeki 3000TL nin %15 i ile kişisel blog sitenizi kurar , tema bilginiz varsa kendi temanızı , yok ise %5 i ile de tema yaptırır geri kalan %25 ile de reklam veya backlink calismasi yaptırırsınız , geriye %75 de paranız kalır :) ve blogunuzdan da para kazanabilirsiniz.Ben böyle bişey düşündüm. :)

Merhaba,

Öncelikle alıntı yaptığım mesajı yazan arkadaşın matematiğine hayran kaldığımı belirtmek istiyorum. Hatta "oğlum bak git" demek istiyorum :eek:

Çoğu kişi bayanlar üzerine blog ve e-ticaret demiş. Benim aklıma ilk olarak;

http://www.kizlarsoruyor.com/ sitesi geldi. Sitenin amacı, hiti v.s. ayrıntıya girmeyeceğim. İkinci olarak derleme gonulgozum.com'a bakabilirsiniz.

Sıfırdan web sitesi açmak benim açımdan zaman kaybı. Bu açıdan bakabilirsek 1000 - 2000 TL arasında Pr'si minimum 3, hiti organik, indexleri oturmuş bir web sitesi alıp, kalan tutarı kalıcı sosyal imleme + adwords banner + editör gibi harcamalarda kullanabileceğin gibi, bunların hepsini bir kenara koyarak;

Yemek tarifleri, Sağlık ve Turizm alanında yapacağınız içeriği ön planda olacak siteler kârlı yatırım olacağı gibi genel blog, haber sitesi, teknoloji sitesi gibi sürekli güncellenebilecek platformlar açılması daha çabuk hit alır lakin daha çok emek ister, zaman alır.

Tüm bunları yazarken, "ben olsaydım ne yapardım?"ı düşünmedim. bu sebeple daha fazla fikir almanı, daha çok araştırmanı tavsiye ederim. Belki istiridye mantarı üreticiliği ortaklığı daha mantıklı gelir he, ne dersin? :)

İyi çalışmalar, hayırlı geceler.
Kakarotto Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Tahterevallinin diğer ucuna oturup sayemde yükselen kişilere, sıkıldığımda kalkabileceğimi söyleyin
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al