ecevher adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar, 2 yıldır TTnet kullanıyorum ve bu hafta içinde sözleşmem sona erecek. Ben de zaten memnun değildim ve Biri ADSL'e geçiş yapacağım. Haftaya Biri adls'den gelip interneti kuracaklar. Benim TTnet'e hizmetimi iptal ettirmek istediğimi belirtmem gerekiyor değil mi? Ek olarak *****'e ödeme falan yapacak mıyım?

Merhaba,

Taahhüt süreniz sona ermeden önce herhangi bir ***** şubesi DEĞİL sadece bölge müdürlüklerinden birine giderek hizmet sonlandırması yapmak istediğinizi belirteceksiniz. Oradaki müşteri temsilcileri yüzünüze hayli fazla gülecekler, kanmayın :) Ayrıca ödenmemiş faturalarınız varsa orada ödetecekler, yanınızda her ihtimale karşı nakit bulundurun.

Taahhüt süresi bittikten sonra hizmet sonlandırması için giderseniz ne olur?
Cevap vereyim, %99 oranla almayacağınız hizmet için 1 aylık fatura ödemeniz gerekecek. Eğer sistemde hizmet sonlandırma girişimi bulunuyorsa aynı müdürlüğe dilekçe vererek son faturaya itiraz edebilirsiniz, 10 günde sonuçlanıyor fakat neden uğraşasınız ki?

ecevher adlı üyeden alıntı

Ek olarak *****'e ödeme falan yapacak mıyım?

Taahhütünüz boyunca ek ödeme yapmadıysanız sonlandırırken de yapmayacaksınız.

#

Ayrıca Biri Adsl'nin TTnet'ten daha iyi olacağı kanısına nereden vardınız? TTnet'in neyinden memnun değilsiniz?

+ Önce Superonline sonra TTnet'i tavsiye ederim, uydunet falan fiyat / performans bakımından hikaye...