yilmaz70 adlı üyeden alıntı

hknerdr Öncelikle, Paladin maalesef hiç iyi bir seo eklentisi değildir.

Fiyatı nedeni ile tercih ediliyor ve çok hatalara sebep olabiliyor. Complete Seo Package tavsiye edebilirim. Pahalı gibi görünse de bir çok fonksiyonu bulunmakta. verdiğim linkten admin paneline giriş yaparak inceleyebilirsiniz. Otomatik yapma özelliğinden ziyade manuel olarak modül üzerinde istediğiniz kategori ve ürünleri kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Optimizasyon çalışması yaptırıyorsanız, başkasının işine karışmak gibi bir huyum yoktur. Olumlu netice alamazsanız bana ulaşırsınız, yardımcı olurum.

Mobil uyumluluk testi buradan site adresinizi yazdığınızda görebilirsiniz. Ben baktığımda 65 hata mevcuttu.

Google ilk 3 kriter dediğim;

1.site hızlı açılmalı
2.mobil uyumlu olmalı (özellikle son dönem mobil indexe ağırlık vereceğini açıkladı)
3.ssl mevcut olmalı (comodo ca hakkında olumsuz yazı okumuştum, kaynağı şu an hatırlayamıyorum bir araştırın derim)

Gerisi zaten içerikler iyi olduğu takdirde sıralamada iyi yer edinmenizi sağlıyor.
İçerikleri kendinize özgün olarak oluşturduğunuz takdirde rakiplerinizin bir tık üstünde olursunuz.

Net söyleyebilirim ki; site açılış hızı son derece büyük etkendir.

Ayrıca, adwords reklam kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sosyal medyaya yönelmeniz daha mantıklıdır her zaman. Tanıtımı iyi yaptığınız takdirde kazanca dönüştürme olasılığı her zaman daha yüksektir.

Teşekkür ederim dediklerinizi inceleyeceğim.

Saygılar