Marstyson adlı üyeden alıntı

Lozanın gerçekten 2023 te biteceğine inanan insana hiçbir şey anlatamazsınız. Boşuna kürek çekmek gibi 🙂

Atatürk şu günleri görse kahrolurdu galiba. Ben hayatımda kurucu liderine bu kadar atıp tutan, yalan fotoşoplarla yargılayan hainlige varan söylemlerle eleştiren bir ülke görmedim. Benim lisede beden hocam fotoşoplu foto göstererek Atatürk mason locasına üye bir mason demişti bunlara cidden inanan insanlar var aklım almıyor ya. Hayır aç İlber Ortaylı Sinan meydan dinle. Bu adamlar hayatını tarihe vermiş vatansever insanlar facebookta ingiliz ...lerinin yaptığı 2 3 fotoşopa ne inanıyorsunuz. Yazık yazık. Bu ülkede su an her şeye rağmen özgürce yaşıyorsak, dilimiz kültürumüz asimile edilmediyse(O da ediliyor artık gerçi) ATATÜRK sayesinde. Lozan 2023 te bitecek demek Atatürk ülkeyi sattı demek. Bunu kimse affetmez. İnsan affetse topraktaki kan, toprak altındaki kahramanlar affetmez. Asteğmen Kubilay affetmez Seyit Onbaşı affetmez, SERİFE BACI AFFETMEZ, HALİME CAVUŞ AFFETMEZ, SÜTCÜ IMAM AFFETMEZ! KAZIM KARABEKİR AFFETMEZ! FEVZİ ÇAKMAK AFFETMEZ! HASAN TAHSİN AFFETMEZ! Ve daha ismini saymadıgım nice KAHRAMAN AFFETMEZ! Kurucu lider Gazi Mareşal ANAFARTALAR KAHRAMANI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e saygıları yoksa bu isimlere olsun bari.

Neyse neyse dolar 4.81 müdahala gelecek bir önceki mesajlarımda direnç 4.84 85 demiştim hazır olun. Müdahale edilmezse 5te görüşürüz

4.82 oldu