cpolat adlı üyeden alıntı

cylnmerve yani para sizin tabi kimse birşey diyemez fakat. Alan adları size para/maddi maveni bir iş çıkartmıyorsa proje vs boşa alınmış demektir. Önemli olan alan adının size faydaları şahsen para cebimde dursa daha karlı olarak görürüm kendimi. aldığınız alan adlarıyla ne yapmayı düşünüyorsunuz projeniz var mı? hedefleriniz ne merak ettim.

Para cepte dursa daha iyi tabiki ama diğer bir yandan paranın değeri yok öyle de gidiyor böyle gidiyor bende daha yararlı bir yere gitsin diyorum alıyorum. Neredeyse hepsine ait birer proje bulunmaktadır. Şu anda hayata geçirmiyorum çünkü belli bir süre dinlenmek istiyorum. Ardından o zamana kadar satılmaz ise hepsini projelendirecegim ve o şekild e pazara sunacağım.
Elimdeki domainler
Butikelbise.com - adından belli tam bir e ticaret sitesi olacak.
Kuponyap.net -buda adından belli ama bunu projelendirmeyecegim satılırsa satılır.

Finanskop.net- finans ekonomi sitesi
i34.xyz - uzantidan ötürü biraz boş bir yatırım gibi oldu ama yine de deneyecegim istanbul ile alakalı herşey.
Haircutsforwomen.org -ingilizce niche site
Deleteaccount.org -ingilizce site tüm sosyal medyaları kapsayacak.
Wms.news- bunun üzerine henüz bir düşüncem yok. O şekilde duruyor bilmiyorum ne yaparim.
Ve en son aldığım domain
Grichat.com-uzun zamandır düşünüyordum almayı telafuz konusunda aşırı rahat ve hem ingilizce hem türkçe yayın yapılabilecek her yerde kullanılabilecek bir domain bence. Buna da hicbir proje olmaz ise kişisel blog açıcam.