BöcekBaşı adlı üyeden alıntı

Umarım iyi noktalara gelir getirenin kim olduğunun önemi yok ve kimsenin bu durumdan da memnun olmadığını düşünüyorum.

Ortaya adalet kelimesini atarsan görecelidir derim ne dememi bekliyorsun? Bana göre adaletli olmayan şey sana göre adaletli olabilir, sana göre adaletsiz olan şey bana göre adaletli olabilir adaleti nerede neye göre kullandığına bağlı. Ben mavra sallamam neyim varsa düz adamımdır bilip bilmeden hakkımda sen mavra atıyorsun şuanda. Ben kimseye cahil de demedim işte sorun tam da bu daha tartışamıyorsun hemen mavra cahil çiğnemeden yutma biraz adaplı olun.

Giyme konusu ile alakalı yanlış anladığımı yazarak düzeltme yapmıştım.
Son olarak insanca tartışamayan kişilerle tartışmaya girme gereği duymuyorum iyi forumlar bir daha da yazmayacağımı ayrıca belirteyim istediğinizi yazabilirsiniz en önemlisi bana göre adaptır.

Bak tamda bu sebepten dolayı ülkede adalet yok. Adalet tahsis ettiğini söyleyenler de bu şekilde düşünüyor ve davranıyor. Bir şeyin sana göre adil olup olmaması hakikati değiştirmez. Hakikat herkes için tektir. Kişilerin yorumu, ne için kullandığı onu değiştirmez.

Galiba senin partililere karşı bir hitap gücün var. :confused: Daha okuduğunu anlamıyorsun, adap madap...

iyi forumlar.