Merhaba Forum arkadaşlarım, abilerim ve kardeşlerim. Uzun, çalışmalar ile hayata geçirdiğim Hiloo videolu soru cevap android uygulamamı indirme ve üye çekemediğim için satışa çıkarmıştım.

Göz bebeğim olan Bu projeyi satışa çıkartırken çok canım sıkıldı pişman oldum ve satışına son verme kararı aldım. Bir kez daha denemeye karar verdim.

Bu konuda anladığım kadarı ile videoların azlığından ve izlenecek birşeylerin olmamasından kaynaklanan bir kayıp oluyor uygulamada, bunun sebebi kullanıcılar video çekmiyor ve uygulama değerlenmiyor. demo için çekilmiş videolar bulunuyor sadece ve bu da aşırı derecede üye kaybı yaptırıyor. insanlar uygulamanın içini boş gördükçe kaldırıyorlar

bunu web master arkadaşlarım harici isteyebileceğim bir çevrem yok maalesef bu yüzden hiloo'yu kullanmanızı rica edebilirmiyim anladığım kadarı ile video çekmeniz çok önemli bu yüzden Ricada bulunacaktım. ücretsiz tanıtıma hayır diyemem uygulamayı büyütme hedefindeyim

Çok şey istiyorum biliyorum ama desteğinize ihtiyacım var!

TÜM FORUMDAŞLARDAN BİR RİCADA BULUNACAĞIM! PROJEME DESTEK VERİR MİSİNİZ ? İNDİRİP VİDEO ÇEKEBİLİR MİSİNİZ ?

Uygulama Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hiloo.android.app

Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için, buraya açıyorum yanlış yere açıldıysa affoloa NOT: BU BİR TANITIM DEĞİLDİR.