wmaraci reklam
lidertakipci

Oturum Süresi Nasıl Arttırılır? =)

17 Mesajlar 1.160 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaş 2 gün önce sitede kalma süresinin 23 saniye olmasından şikayetçi olup bir konu açmıştım. Mrtcn hocam Hotjar'ı kur demişti. Hotjar'ı kurdum, ziyaretçileri izlemeye başladım. Ziyaretçileri sayfada tutmak için en çok hit alan yazıma bir popup ekledim. Ve şuan kontrol ettim, 53 saniyeye yükselttim. Eğer sizde Oturum Süresinden şikayetçi iseniz önce Hotjar kurun. Daha sonra en çok hit alan yazınıza şu popupı ekleyin:

<script>
var modal = document.getElementById('myModal');
var span = document.getElementById("close");
span.onclick = function() {
modal.style.display = "none";
}
setTimeout(function(){
modal.style.display = "block";
}, 20000);
window.onclick = function(event) {
if (event.target == modal) {
modal.style.display = "none";
}
}
</script>

yaziurlsi yazan yerlere önerdiğiniz yazının adresini yazın. Ben %29'luk bir artış yaşadım, öneririm :D

wmaraci
reklam

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
İçerikler kısa mı? Yada kullanıcı aradığı bilgiyi yukarda buluyorsa çabuk çıkıyordur. Sakla ki uğraşsın 😉

Little things affect little minds.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Gglog Hayır tabii ki de. Webmaster arkadaşlar için yazdığım yazı 600 kelime + sonunda işlerine yarayacak bonus ekledim (başka yazıya link gibi).

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Gelen hitler saldırı mı yoksa organik mi kesin olarak belli değil hit göndermek şuanlik için en iyi çözüm organikhit.pro kullanabilirsiniz. Para vermek istemezseniz uygulamayı açık tutun akşama kadar kendi ziyaret ederek puan kasıyor. Adsense için sorun olmaz çünkü başka PC sini açık tutan insanların arka planında Google dan arayarak belirtilen süre boyunca otomatik geziniyor sitede.

İstediğiniz anahtar kelimeleri yüzde olarak seçebiliyorsunuz. Zaman aralığı seçebiliyorsunuz, yüzde olarak hangi tarayıcıdan girileceği, kaç sayfa gezeceğiz, kaç dakika kalacağı, rakiplerede tıkla ve daha bir sürü özellikleri var. Süreye göre tık başı kredi miktarı artıyor.

Little things affect little minds.
wmaraci
wmaraci

FakirYazar FakirYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel Güvenlik, Web yazılım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 57 / 157
  • Ticaret 8, (%100)
Arama yaparak gelen kişinin istediği bilgiyi yazının sonuna doğru verir isen biraz etkisi olur bilgiyi edinmek için gerekli yere kadar okuyacaktır buda zaman gecirmesini sağlar. Sayfada "şu konuya da bakabilirsiniz" yada "benzer yazılar" tarzinda şeylerde ekleyin.

Fakir Yazar - Dizi Öneri <3

Ruling34 Ruling34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 59 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Hemen çıkılan sayfan webmasterların yararlandığı sayfaysa sitem et. Halden anlayan arkadaşlar çıkacaktır illa ki ve bu arkadaşlardan sayfasını açık bırakanlarda olacaktır. Bu arkadaşları wmaracından biliyorum, varlar yani..:)
Yapacağın 2.işlem ise konuda verdiğin içerik - bonus neyse yanında benzer - hatta birebir uyumlu içerik varsa o içeriğe yönlendir. Bonus mu verdin bir daha ver. Kullanıcıya - ziyaretçilere istediğini tam anlamıyla verirsen kralsın, nokta.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

FakirYazar adlı üyeden alıntı

Arama yaparak gelen kişinin istediği bilgiyi yazının sonuna doğru verir isen biraz etkisi olur bilgiyi edinmek için gerekli yere kadar okuyacaktır buda zaman gecirmesini sağlar. Sayfada "şu konuya da bakabilirsiniz" yada "benzer yazılar" tarzinda şeylerde ekleyin.

Onlar zaten var. Bilgi zaten sona doğru veriliyor ancak maalesef pek etki etmiyor.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Gglog adlı üyeden alıntı

Gelen hitler saldırı mı yoksa organik mi kesin olarak belli değil hit göndermek şuanlik için en iyi çözüm organikhit.pro kullanabilirsiniz. Para vermek istemezseniz uygulamayı açık tutun akşama kadar kendi ziyaret ederek puan kasıyor. Adsense için sorun olmaz çünkü başka PC sini açık tutan insanların arka planında Google dan arayarak belirtilen süre boyunca otomatik geziniyor sitede.

İstediğiniz anahtar kelimeleri yüzde olarak seçebiliyorsunuz. Zaman aralığı seçebiliyorsunuz, yüzde olarak hangi tarayıcıdan girileceği, kaç sayfa gezeceğiz, kaç dakika kalacağı, rakiplerede tıkla ve daha bir sürü özellikleri var. Süreye göre tık başı kredi miktarı artıyor.

Hitler saldırı değil. Bu arada o hit sistemini kullanmıyorum, kendi kullandığım farklı bir sistem var. Google bu tüm sistemleri anlayabiliyor ve Adsense geçersiz trafikten ban yiyorsunuz.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Ruling34 adlı üyeden alıntı

Hemen çıkılan sayfan webmasterların yararlandığı sayfaysa sitem et. Halden anlayan arkadaşlar çıkacaktır illa ki ve bu arkadaşlardan sayfasını açık bırakanlarda olacaktır. Bu arkadaşları wmaracından biliyorum, varlar yani..:)
Yapacağın 2.işlem ise konuda verdiğin içerik - bonus neyse yanında benzer - hatta birebir uyumlu içerik varsa o içeriğe yönlendir. Bonus mu verdin bir daha ver. Kullanıcıya - ziyaretçilere istediğini tam anlamıyla verirsen kralsın, nokta.

İstediğini tam anlamıyla veriyorum + indirim çekleri falan veriyor ama bakan yok.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec &amp; Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Web sitenize https://www.hotjar.com/ kurup 1 ay gözlemleyin bence. Ne olduğunu görmeden söylemek yanlış. Kullanıcı nerelere bakıyor nerelere bakmıyor. Trafik originleri neler vs hepsini hotjar gösterecektir. (Reklam engelleyenler hariç)

Tahmin yürütmek saçma olur çünkü

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al