freelance iş ilanları

Ref Bakiye Hakkında

25 Mesajlar 2.379 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

uluJohan uluJohan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.12.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 154
    • Beğeniler 32 / 43
    • Ticaret 12, (%100)
    Merhabalar son zamanlarda özellikle dikkat ediyorum forumda bilgi alışverişi ticaret için değilde sadece smm panellerinden ref bakiye almak için bulunanlar var, sizce bu ne kadar etik ben düşününce bir sonuca varamadım. Sadece bu konulara yorum atan kişilerin referanslığı ne kadar referans olabilir ?

wmaraci
    reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
    • Üyelik 16.06.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad S** Y**
    • Mesajlar 3826
    • Beğeniler 2399 / 1874
    • Ticaret 97, (%100)
    Merhaba hocam. Ben daha önce 5 ayrı panelden ref bakiye almıştım. Bu sayede panelleri kıyaslama ve test etme imkanı bulmuştum. Memnun olduklarıma yorum atmış, memnun olmadıklarımı ise panel sahibine neden memnun olmadığımı açıklamış bu sayede onlara kendilerini geliştirme fırsatı vermiştim. Ben bu konuda etik olmayan bir olay görmüyorum.

Birde söylemeden geçmeyeyim panellere kesinlikle telefon numaranızı vermeyin durmadan mesaj atanlar var. Ne kadar uyarsamda inatla mesaj atıyorlar. :(
    theredor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 154
    • Beğeniler 32 / 43
    • Ticaret 12, (%100)
    ASametYildirim tabii ki zaten bu iş için var zaten benim sorum sadece ref bakiye almak için kayıt olan kişilerin referans olması ne kadar etik ben sonuca varamadım çünkü. Ayrıca sms istemiyorum linki yanına koymaları gerekiyor. sizin profilinize bakınca 58 ticaret 2894 mesaj var aynı şekilde değerlendirme yapmadım bunun için var zaten ref bakiye.
    ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
    • Üyelik 08.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 23 / E
    • Meslek webmaster
    • Konum Adana
    • Ad Soyad A** Ö**
    • Mesajlar 696
    • Beğeniler 238 / 238
    • Ticaret 5, (%100)
    ben de şuan instagrama yeni bir mizah sayfası ile başladım. SFS + PP + gt ile 1.1k takipçi yaptım. Şuan beğeniler 50 - 100 arasında hikayeler ile 40 ile 100 arası görüntüleme alıyor. Bunun için aktif takipçi alacağım ya da keşfete düşürmek için beğeni, yorum ve kaydetme servisi kullanacağım ama onlarca smmpanel ticaret konusu var. Sadece ben hizmet aldım yazıyorlar.

şimdi ben hangisinin çalışıp çalışmadığını veya datasının dandik olduğunu bilmiyorum. Referansı olan kişilerin konularına bakıyorum daha ilgi çekici geliyor.

Bir de bu yönden düşünebilirsiniz. Hiçbir panel sahibini tanımıyorsunuz ve instagram için hevesiniz sönmeye başlamışken takipçi alacaksınız. Hangi siteye güveneceğinizi bilemezsiniz maalesef.

Ayrıca geçen hafta birisinden keşfet servisi satın alacaktım. Test yaptırmasaydım boşuna param gidecekti. Adamdan test için bakiye eklettirdim, otomatik gönderim yazmasına rağmen bir şey gelmedi ve servisi bakıma koydular. Bu panellerde sürekli görülüyor, test veya referans olmadan paneller ilerlemez.

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 16.06.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad S** Y**
    • Mesajlar 3826
    • Beğeniler 2399 / 1874
    • Ticaret 97, (%100)

uluJohan adlı üyeden alıntı

ASametYildirim tabii ki zaten bu iş için var zaten benim sorum sadece ref bakiye almak için kayıt olan kişilerin referans olması ne kadar etik ben sonuca varamadım çünkü. Ayrıca sms istemiyorum linki yanına koymaları gerekiyor.

Hocam bence referans bakiye almak için foruma katılanlar bu konuda daha bilgili olanlar. Yani birsürü panelde ref bakiye toplamış ve bu konuda tecrübe kazanmış olabilirler. Bunların yazacağı yorum birçok kişiden (mesela benim yorumumdan) daha değerli olabilir. :)

Tik konusunda da size sonuna kadar katılıyorum. :)

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.03.2017
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum KKTC
    • Ad Soyad V** S**
    • Mesajlar 3084
    • Beğeniler 1387 / 910
    • Ticaret 29, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam. Ben daha önce 5 ayrı panelden ref bakiye almıştım. Bu sayede panelleri kıyaslama ve test etme imkanı bulmuştum. Memnun olduklarıma yorum atmış, memnun olmadıklarımı ise panel sahibine neden memnun olmadığımı açıklamış bu sayede onlara kendilerini geliştirme fırsatı vermiştim. Ben bu konuda etik olmayan bir olay görmüyorum.

Birde söylemeden geçmeyeyim panellere kesinlikle telefon numaranızı vermeyin durmadan mesaj atanlar var. Ne kadar uyarsamda inatla mesaj atıyorlar. :(

Ben böyle bir şeyi etik bulmuyorum her panelden ref alıyorsunuz fakat hiçbirinden alışveriş yapmıyorsunuz ee refin ne anlamı kaldı öyleyse:)

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
    • Üyelik 08.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 23 / E
    • Meslek webmaster
    • Konum Adana
    • Ad Soyad A** Ö**
    • Mesajlar 696
    • Beğeniler 238 / 238
    • Ticaret 5, (%100)
    hocam benim yorumumu okursanız daha da aydınlanırsınız diye düşünüyorum
    ASametYildirim uluJohan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad S** Y**
    • Mesajlar 3826
    • Beğeniler 2399 / 1874
    • Ticaret 97, (%100)

darknov4 adlı üyeden alıntı

Ben böyle bir şeyi etik bulmuyorum her panelden ref alıyorsunuz fakat hiçbirinden alışveriş yapmıyorsunuz ee refin ne anlamı kaldı öyleyse:)

Tabi o sizin görüşünüz saygım sonsuz. :)

Ben genelde çok seçicidirim. Her güzele güzel demem sadece en güzeline güzel derim. Konuyu (hizmet, hız, para vb.) birçok açıdan ele alır oyle yorum yazarım.

Mesela ben önceden 300 kelime referans makale alırdım. Makale hoşuma giderse resimlerle beraber 500 kelimelik yorum atardım. :)

Benim ismimi ve güzel yorumumu gören de gözü kapalı hizmet alır hem alan hemde satan memnun kalırdı.

Yani ben hizmet satın alsam 3tl kazanırsın, ben yorum atsam 300tl :) Sakın yanlış anlamayın ben derken kendimden değil, bilinçli şekilde referans alan herkesten bahsediyorum.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.03.2017
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum KKTC
    • Ad Soyad V** S**
    • Mesajlar 3084
    • Beğeniler 1387 / 910
    • Ticaret 29, (%100)
    bu referans olmuyor yalnız benim gözümde binevi ticaret:)

Tabi o sizin görüşünüz saygım sonsuz. :)

Ben genelde çok seçicidirim. Her güzele güzel demem sadece en güzeline güzel derim. Konuyu (hizmet, hız, para vb.) birçok açıdan ele alır oyle yorum yazarım.

Mesela ben önceden 300 kelime referans makale alırdım. Makale hoşuma giderse resimlerle beraber 500 kelimelik yorum atardım. :)

Benim ismimi ve güzel yorumumu gören de gözü kapalı hizmet alır hem alan hemde satan memnun kalırdı.

Yani ben hizmet satın alsam 3tl kazanırsın, ben yorum atsam 300tl :) Sakın yanlış anlamayın ben derken kendimden değil, bilinçli şekilde referans alan herkesten bahsediyorum.

• Üyelik 24.12.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 154
    • Beğeniler 32 / 43
    • Ticaret 12, (%100)

Hocam bence referans bakiye almak için foruma katılanlar bu konuda daha bilgili olanlar. Yani birsürü panelde ref bakiye toplamış ve bu konuda tecrübe kazanmış olabilirler. Bunların yazacağı yorum birçok kişiden (mesela benim yorumumdan) daha değerli olabilir. :)

Tik konusunda da size sonuna kadar katılıyorum. :)

mantıklı bu şekilde düşünmemiştim aslında :)
    ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al