hocam projenizi çok beğendim. Nacizane gözüme takılanları yazdım. inşallah daha iyi yerlerde görmek üzere diyelim.

1- alan adı on numara ama logo böyle güzel bir projeye yakışmamış

2- proje oturana kadar ana sayfada yer alan büyük reklamların olmamasının faydalı olacağını düşünüyorum.

3-Ana sayfada yer alan haberlerin boyutları küçültülerek daha fazla haberin görülmesi sağlanması ilerisi için faydalı olacağı kanaatindeyim. Kullanıcı sayısı arttığında akış hızlı değişir ve çoğu içerik okunmadan kayar gider aşağıya.

4- böyle bir siteye rastgele butonu gider.

5-arama kutusuna ''nabersin.com'da ara'' yerine daha orjinal insanlara sıcak gelecek bişey yazılabilir. örn: ararım seni her yerde (cezmi kaloriferde böyleydi sanırım)

6- daha bir çok kategori eklenebilir. ayrıca üst şeritte yer alan kategoriler sub menü de yok. aranılan kategori için menünün dönmesimi beklenecek anlayamadım.

7- kullanım şartları ve gizlilik politikası boş. birde başlıkta yazım hatası var.

8-sayfa profillerinde kişilerin yazı yazdığı kategoriler sıralanırsa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

9-varmı bilmiyorum ama üyelerin birbirleriyle özel mesajla sohbet edebilmesi gerekir.

10-herhangi birisinin paylaştığı içeriğin içine girildiğinde içeriği oluşturan kişinin bağlantısı ve takip et butonları olması gerekir.

11- google, facebook, twitter ile üye ol çalışmıyor sanırım beta aşamasından dolayı kapalı.

12-üye olmak isteyenlere girişte ilgi alanlarını sorularak seçilen alanların ağırlıkta olduğu bir site gösterimi sağlanabilir.

13-hepsinden önemlisi insanların buraya üye olup yazmaları için iyi bir reklam stratejisi izlemelisiniz.