wmaraci reklam
lidertakipci

Bu iki Hosting Firması ve Paketinden siz olsanız hangisini seçerdiniz?

30 Mesajlar 2.426 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)

Lejyoner adlı üyeden alıntı

1 senede yaklaşık 10 firma gezdim, 2 senede 20 ye yakındır, 150 tl ye yıllık host alıp 1 ay sonra bırakıp gittiğim firmalar oldu. en sonunda güzel hosta girdim 2 senedir biyere kıbırdamıyom. veridyen ile hiç çalışmadım. hakkında kötü referans vereni görmedim.

hız bakımından yerli firmaları daha iyi buluyorum. en azından dilinden anlıyorum dininden anlıyorum. yabancılara ticret atıyorum ben diyorum hadımım o diyor kaç çocuğun var anlaşmak zor oluyor.

Hocam orneklemeleriniz çok iyi :) teşekkürler yanıtınız için
Lejyoner

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

cylnmerve adlı üyeden alıntı

Peki hocam hem ingilizce hem türkçe yayın yapacak bir site icin hangi lokasyon daha iyidir.

Bunu SEO uzmanı cevaplarsa daha iyi olur diye düşünüyorum. :)

Benim 3 tane ingilizce sitem, 7 tane türkçe sitem var. Lokasyon Fransa :)

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
@ASametYildirim tekrardan teşekkürler. Konu başlığı açtım bakalım cevaplara göre yonlenecegim
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

cpolat cpolat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Masaüstü Yazılım & Web Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
veridyene bu sene başladım sistemleri gayet iyi hızlı cevap veriyolar güvenli bir firma fakat yaşadığımız e-posta sorunları yüzünden açıkcası yenilemesi geldiğinde aktarmayı planlıyorum sorun şu her gün 10 gereksiz mail siliyorum bunlar reklam mailleri ingilizce eğitimi %50,kurs burs ıvır zıvır destekte bulundum bi iki yöntem söylediler enteresandırki şu zamana kadar çalıştığım hiçbir firmada böyle birşey yapmadım neyse dedim yapayım kesilirse boş mail gelmeler kalırım fakat az da olsa etkisi oldu fakat sorun halen dewam ediyor. kanıtlayabilirim de ayrıca veridyen veri tabanı olarak mariaDB kullanıyor. güzelhostingi hiç kullanmadım o yüzden birşey söyliyemiyicem ama veridyenin acilen şu gereksiz gelen mail olaylarına bir çözüm bulması lazım çünkü bu gidişle 1 sene daha kullanmak istemiyorum. tekrar ediyorum konuyu baltalamak istemiyorum ama durum bu bende.sorunu çözerlerse devam ederim. cylnmerve
Veridyen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Veridyen hiç kullanmadım iyi diyenler var

Güzelhosting iki yıl kullandım hit artığın da site down oluyordu bu yüzden iptal ettim ama bir tane blog sitem hala orda 50 60 kişi anlık günlükte 2 3 k arası olduğun da kastığı oluyor. Alt yapı wordpress

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

cpolat adlı üyeden alıntı

veridyene bu sene başladım sistemleri gayet iyi hızlı cevap veriyolar güvenli bir firma fakat yaşadığımız e-posta sorunları yüzünden açıkcası yenilemesi geldiğinde aktarmayı planlıyorum sorun şu her gün 10 gereksiz mail siliyorum bunlar reklam mailleri ingilizce eğitimi %50,kurs burs ıvır zıvır destekte bulundum bi iki yöntem söylediler enteresandırki şu zamana kadar çalıştığım hiçbir firmada böyle birşey yapmadım neyse dedim yapayım kesilirse boş mail gelmeler kalırım fakat az da olsa etkisi oldu fakat sorun halen dewam ediyor. kanıtlayabilirim de ayrıca veridyen veri tabanı olarak mariaDB kullanıyor. güzelhostingi hiç kullanmadım o yüzden birşey söyliyemiyicem ama veridyenin acilen şu gereksiz gelen mail olaylarına bir çözüm bulması lazım çünkü bu gidişle 1 sene daha kullanmak istemiyorum. tekrar ediyorum konuyu baltalamak istemiyorum ama durum bu bende.sorunu çözerlerse devam ederim. cylnmerve

Merhabalar,
Konu hakkında tekrar destek bileti gönderebilirseniz alan adlarınızı birkaç müşterimizde pilot olarak denediğimiz spam koruma sistemine dahil edelim.

• Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Veridyen hemen oluşturuyorum. az önce de dediğim gibi hızlı ve iyi bir firma.
Veridyen

kişi bu mesajı beğendi.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

cpolat adlı üyeden alıntı

Bu söylediğiniz durım herkesde olabilecek bir durum email adresinizi site içinde yazıyorsanız veya whois bilgilerinizde açık ise botlar aracılığı ile alabiliyorlar.

Hangi firmaya geçerseniz geçin yine gelecek en güzel yapılacak şey spam diyip spam klasörüne gelmesi sağlanır.
Veridyen

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Veridyen tavsiye ederim kesinlikle.

Destek bakımından kesinlikle çözüm odaklılar. Ayrıca hız bakımından gayet iyi sunucuları.

Tabii ki maliyetler önemlidir, ancak verilen hizmet açısından fiyatları da oldukça makul düzeyde.
Veridyen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
onurkaplan yaşadığım sorun ile sizin yazdığınız cevap arasında çok fark var. ben bir tane 2 veya 3 hosting firması ile çalışmıyorum. buna en basit godaddy sizin verdiğiniz cevaba göre onlarda da olması gerekiyor ama yok. nedenini açıklarsanız sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al