wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Video Botu

3 Mesajlar 1.226 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kuty Kuty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Muhasebe
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Elimde bir bot var ücretsiz dağıtılan. Botun çektiği siteyi değiştirip geliştirerek satabilme imkanım var mı ?

wmaraci
reklam

jancooth jancooth Bilgi Paylaşmak İçindir Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci, yazılım, web tasarım
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 58 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
hocam önce bot diyorsun ama bi tanıt bakalim bu bot ne iş yapar nereden nasıl temin ettin, ne sekilde kullanmak istiyorsun ? ayrıca ücretsiz olarak dağıtılan bir emeği sen bir iki birşey değiştirip ücretli satmaya kalkarsan cok ayıp olur. Kul hakkına bile girersin

www.yasinkilickaya.com

Kuty Kuty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Muhasebe
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

jancooth adlı üyeden alıntı

hocam önce bot diyorsun ama bi tanıt bakalim bu bot ne iş yapar nereden nasıl temin ettin, ne sekilde kullanmak istiyorsun ? ayrıca ücretsiz olarak dağıtılan bir emeği sen bir iki birşey değiştirip ücretli satmaya kalkarsan cok ayıp olur. Kul hakkına bile girersin

Hocam bot wordpress entegrasyonlu xxx.com adresinden video çekmektedir. Ben bunu xyz.com sitesinden çekmesini sağladım ve bir kaç geliştirme yaptım. Normalde bot ücretsiz dağıtılıyor fakat o kadar uğraş ile başka siteden çekmesini başardım. Burada kul hakkı söz konusu olamaz diye düşünüyorum. Sizlerinde fikrini almak istiyorum. Sonuçta direk botu satmak için konu açmadım öncesinde bir soruşturma yapıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al