wmaraci reklam

Webmaster Olarak; Sizce Yaşadığınız Konumun Önemi Var mı?

51 Mesajlar 6.279 Okunma
smmexpress

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
Çalıştığım yerde köpek, horoz, çöp arabası gibi sesler olmasın. Odak sorunu yaşıyorum hevesim kaçıyor.
Birde komşunun dinlediği şarkılar, apartmandan apartmana bağırma sesleri, çoluk çocuk sesleri. vs

Aslında imkanım olsa metaliğin yere değdiği an da çıkardığı sesi duyabilecek bir yerde yaşamak isterdim.

Bİlmiyorum benim gibi odak sorunu yaşayan var mı? :)
Being grsy

kişi bu mesajı beğendi.

Solargezi.com
wmaraci
reklam

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Mesela bir Cedi Osman liseyi İstanbul'un en gözde semtlerinden birinde "Başakşehir Kolejinde" değilde Urfa'da yada çok uçmaya gerek yok yine İstanbul da fakat 50 metre ilerdeki devlet okulunda okumuş olsa şuan NBA'da oynayabilir miydi?

(Adamaların beden eğitim öğretmeni direkt milli takım içinde çalışan birisiymiş. Hobi olsun diye Cedi Osman'ın girdiği basketbol kulübü sayesinde şimdi adam NBA'da. Ayrıca aynı dönem okul arkadaşlarının da şuan 3'ü milli takımda oynuyor. ) Buna sadece yetenek ve şans diyen adam varsa selamlar.

Görüldüğü üzere sadece ülke değil 50 metre mesafede ki bir okul bile insan hayatında ne gibi değişiklikler yaratabilir görmüş olduk.
Being minteger

kişi bu mesajı beğendi.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
farego aynı sorun bende de var maalesef. Daha önceden paylaştığım çözüm önerim senin için de geçerli.

1. Adam akıllı ve kafanda 12 saat dursa bile varlığını unutacağın bir kulaklık alıyorsun. Önerim: Sony XB950BT Extra Bass Kulaklık
2. Odaklanma ve dış seslerden etkilenme sorununu aşmana yardımcı olacak aylık 9.95 dolarlık bir servise abone oluyorsun: FocusatWill

Bundan sonra sessiz sakin çalışabilir etrafında fırtınalar kopsa bile işine devam edebilirsin :)
farego

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Kesinlikle lokasyonun büyük bir önemi var. Kendimizi kandırmayalım arkadaşlar özellikle bir webmaster için lokasyon çok önemli çok. Ürününüzü pazarlamak için kesinlikle büyük şehirde olmanız gerekmekte. Büyük işler ekip işidir, ekibinizi taşrada oluşturamazsınız büyük şehir zorunluluğu burada doğar. Ardından network kurmak isteyeceksiniz sektörünüz yada sektör komşunuz firmalarla görüşmeler yapıp iş birlikleri yapmanız gerekecek ve yine büyük şehire ihtiyacınız olacaktır.
Kendimden örnek vermek gerekirse, Konya da olmaktan mutluyum bu işi Konya'da yapmak keyif verici ama İstanbul'da e-ticaret yapmak zirve noktam olabilir. Çünkü büyük ölçekli şirketler İstanbul'da. Kariyerimin zirvesi için İstanbul'da yaşamam şart :)

Bir webmaster yada işi internet olan birey aç kalmamak için büyük şehirde yaşamak zorunda...
Being minteger

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.
wmaraci
wmaraci

skdenizcom skdenizcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
İstanbul veya izmirde olsam 3 kat daha gelişirdim
Being minteger

kişi bu mesajı beğendi.

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Bizim ulkede ilk once gecim sikintisi var maalesef.Herkes para kazanma derdinde.Eger para olursa gelismekte cok kolay oluyor
Being

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

minteger minteger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek yazılım-development
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 23 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Kendimizi kandırmayalım.

Bulunduğumuz yer her zaman ve her iş için önemlidir.

Faaliyetiniz ister tarım olsun isterse yazılım.
Being

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Bilgisayar Mühendisiyim, yaptığım iş için bırakın Türkiye'yi şehirin bile önemi çok mühim.
Being

kişi bu mesajı beğendi.

skdenizcom skdenizcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Muhtemelen yozgatta bir mühendis olsanız bilgisayara format atardınız :)
Being

kişi bu mesajı beğendi.

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
Lokasyon kesinlikle önemli. Biraz bu durum yaptığınız iş ile de alakalı tabiki. Burada hobi olarak takılıyorum uzun yıllardır. Ama normalde spor eğitmenliği yapıyorum. Daha önce Sakarya'da çalışıyordum hem iş bulma hemde iş olanakları anlamında problem yaşıyordum. Son 5 senedir İstanbul Maltepe'de çalıştım hem kazanç hemde iş olanağı anlamında çok rahattım şimdi Kadıköy Kalamış bölgesinde çalışıyorum (Yaklaşık 5 ay oldu). Şuan Maltepe ile Kalamış arasında bile nasıl bir fark olduğunu anlatmama gerek yok Maltepe'ye oranla kazancım 3 kat arttı hem çevre hemde kaliteli insanlar ile tanışma fırsatı buldum. Ülkenin en zenginleri burada Murat Ülker, Ali Koç vs ile birebir iletişim kurma şansı yakaladım kısacası yaptığınız işinde önemi ile beraber Lokasyon sonra derece önemli. He şunuda demeden geçemeyeceğim keşke bu şartlarda memleketimde çalışabilsem.
Being

kişi bu mesajı beğendi.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al