wmaraci reklam

2 Ayrı İşte Çalışma Yardım

22 Mesajlar 1.970 Okunma
smmexpress

bahtiyarcicek07 bahtiyarcicek07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

vergici adlı üyeden alıntı

Gecen sene için 30 bin tl idi ama brüt ucret üzerinden ve eger 30 bini aşarsa iki işvereni de beyan ediyorsunuz. Tabi sizin için kesilen vergileri dusuyorsunuz beyannamede

Anladım hocam bakalım işkura gidecem 2-3 güne burayada yazarım

wmaraci
reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
1800 TLye gıda mühendisliğimi yapacaksınız? Yanlış anlamazsanız hangi firma olduğunu sorabilir miyim?

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
1800 tl gıda mühendisliği için çok çok az şuanda zaten vasıfsız biri bile işe girdiğin de söylediğiniz parayı alıyor.

İki farklı yerde sıgorta olmaz birinde sigortasız olmanız lazım onuda kabul eden iş verenden uzak durmak lazım

• Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

1800 TLye gıda mühendisliğimi yapacaksınız? Yanlış anlamazsanız hangi firma olduğunu sorabilir miyim?

onurkaplan adlı üyeden alıntı

1800 tl gıda mühendisliği için çok çok az şuanda zaten vasıfsız biri bile işe girdiğin de söylediğiniz parayı alıyor.

İki farklı yerde sıgorta olmaz birinde sigortasız olmanız lazım onuda kabul eden iş verenden uzak durmak lazım

Caterıng şirketleri piyasa boyle hocam tecrube yok o yuzden bu sekılde 1600 veren bile var yani :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

bahtiyarcicek07 adlı üyeden alıntı

Caterıng şirketleri piyasa boyle hocam tecrube yok o yuzden bu sekılde 1600 veren bile var yani :D

Aydın üniversitesi gıda mühendisliği (ing) yazacaktım ama herkes böyle hiç mi değeri yok anlamadım. Ben 2 ay boyunca defactoda çalıştım 1600+prim şeklindeydi 1700-1900 arası maaş geliyordu. Yani ben vasıfsız olarak girdim ürün taşıma, katlama yaptım. Bu maaşı almak için 5 yıl mı okuyacaktım ben şimdi?

vergiseldestek vergiseldestek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 6 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

onurkaplan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar iki sigorta olabilir buna kanuni bir engel yok

• Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Aydın üniversitesi gıda mühendisliği (ing) yazacaktım ama herkes böyle hiç mi değeri yok anlamadım. Ben 2 ay boyunca defactoda çalıştım 1600+prim şeklindeydi 1700-1900 arası maaş geliyordu. Yani ben vasıfsız olarak girdim ürün taşıma, katlama yaptım. Bu maaşı almak için 5 yıl mı okuyacaktım ben şimdi?

Hocam tecrübesiz ilk başlangıç bu sekılde ingilizceyi geliştirdiğiniz taktirde 4-5 bin rahat alırsınız ingilizce olmasa da 2-3 yıl çaıştıgınkz yerde 2-3 bin alırsınız zor bir iş değil sorunluluk var sadece. Ben farklı işler peşinde oldugum için muhendislik yolundan pek gitmedim internet üzerinden zaten kazanıyorum tercih meselesi kendini geliştirmeye bağlıdır.

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Hocam tecrübesiz ilk başlangıç bu sekılde ingilizceyi geliştirdiğiniz taktirde 4-5 bin rahat alırsınız ingilizce olmasa da 2-3 yıl çaıştıgınkz yerde 2-3 bin alırsınız zor bir iş değil sorunluluk var sadece. Ben farklı işler peşinde oldugum için muhendislik yolundan pek gitmedim internet üzerinden zaten kazanıyorum tercih meselesi kendini geliştirmeye bağlıdır.

Hocam siz hangi üniversiteden mezunsunuz? İngilizce bilgisayar müh gelseydi yazardım da gelmedi benim. İngilizce gelen mühendisliklerde az; Petrol mühendisliği, Gıda mühendisliği, Jeoloji mühendisliği vs. geliyor pek bilinmedik mühendislikler asıl amacım ingilizce öğrenmekti.

• Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Hocam siz hangi üniversiteden mezunsunuz? İngilizce bilgisayar müh gelseydi yazardım da gelmedi benim. İngilizce gelen mühendisliklerde az; Petrol mühendisliği, Gıda mühendisliği, Jeoloji mühendisliği vs. geliyor pek bilinmedik mühendislikler asıl amacım ingilizce öğrenmekti.

Hocam o şekilde zor ingilizceyi okuldaki eğitimle oğrenemezsiniz kursa, yurt dışına çıkmak gibi yollardan oğrenmek lazım ana dil gibi konuşabilmelisiniz okula başladıgınız gibi hemen oğrenmeye başlayın 4 senede rahatça öğrenirsiniz sonrasında çok iyi yerlerde çalışabilirsiniz.

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Hocam o şekilde zor ingilizceyi okuldaki eğitimle oğrenemezsiniz kursa, yurt dışına çıkmak gibi yollardan oğrenmek lazım ana dil gibi konuşabilmelisiniz okula başladıgınız gibi hemen oğrenmeye başlayın 4 senede rahatça öğrenirsiniz sonrasında çok iyi yerlerde çalışabilirsiniz.

Yurtdışı imkanı var. Ancak ilk olarak ingilizceyi baştan sonra öğrenmem lazım seviyem düşük. Aynı zamanda websiteleri de açacağım için detaylı grammer öğrenmem lazım. Sokak ingilizcesi konuşularak öğrenilir ama metin yazılacağı zaman grammer önemli. Yurtdışı imkanı var derken para biriktiririm o konuda sıkıntı yok o anlamda dedim. Work and travel ile garson olmak en mantıklısı bence.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al