wmaraci reklam
lidertakipci

Sonuçlar Yarına Yandık :D

42 Mesajlar 3.986 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

ecloud adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi Milletin morali ile neden oynuyorsun kardeşim :D

Hocam olmazsa seneye bıraksınlar ya stres yapmaya gerek yok. Bizim bir arkadaş vardı 3.senesinde adam tıp tutturdu. Yani azimle işeyen duvarı deler derler harbi doğru. Yapılamayacak hiçbir şey yok. Eğitim sistemi berbat vs.. vs.. tamamen katılıyorum. Ama şu sorular çalışarak çok rahat yapılabilir. Yapamazlarsa da canları sağ olsun.

Newton Üniversiteye gidemedi biliyorsunuz burs sınavinda başarisiz oldu bugüne hayat veren fizik kurallarını çiftlikteki ahırda geliştirdi. Sonra üniden davet geldi. Üniversite bir amaç değil arac. Yoksa kaynak bol internette universitelerin ulasabildigi her turlu kaynaga ulasabilirler.

Fakat fakat iyi bir universiteyi iyi üniversite yapan binası ve tarihi değil, içindeki öğrenciler ve hocalarıdır. Bu yüzden orada kurulacak dostluklar ve oradaki hocaların hayata bakiş açisi onlara cok şey katacaktır. Yoksa kötü bir üniversiteye giden kişi 4 5 senesini boşu boşuna heba etmiş olur.

Gerekirse 1 2 sene daha bekleyip adam gibi bir yere girmeleri şiddetle tavsiye edilir.
ecloud ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HAYIRSEVER HAYIRSEVER Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Back-End
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 46 / 48
  • Ticaret 7, (%86)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

İnandırıcı gelmeyecek bir durum yok. Sınavlar zor değil aslında olması gerektigi gibi fakat sistem bozuk öğrenciyi buna uygun yetiştiremiyor. Haliyle sinavın da bir anlamı kalmıyor fakat düzgün çalışan biri kolayca başarabilir bu tür sınavları. Pek kasmamak gerek. Fulledim deyince nesi inandırıcı gelmiyor bu garip aslında. Cidden bu sınavdaki matematik soruları zor muydu? Bunu yapamayacak adam mühendis doktor vs.. olmasın zaten
Ben genelde sorulara göz atmak için giriyorum. O ara mat ve feni yapıyorum. Matta hata çıkarmam fakat fende işin ezber kısmında tek tük hatalar olabiliyor. Kuzenim de bu seneki sinava girdi onu da ben çalıştırdım. O da fulleyecektir eminim. Sınav sonrası sorulara göz attığimızda 1 boşu vardı onu da kitapçıga işaretlememiş ama yaptım dedi. Bakalım

Ah hocam hangi ildesiniz özel ders alıp tekrar gireyim

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Backlinkcigeldi bu sene de girdiniz mi?

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.

HAYIRSEVER HAYIRSEVER Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Back-End
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 46 / 48
  • Ticaret 7, (%86)

leylek adlı üyeden alıntı

Söyle konular görünce kendimi yaşlanmış hissettim :D tyt ne ayt ne :D öğrencilikten uzak kalınca anlamıyor insan yaşlanıyormuyuz ne

Birazcık :D

wmaraci
wmaraci

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 129 / 137
  • Ticaret 30, (%100)
@backlinkcigeldi atsanıza hocam geçmiş dönem netlerinizi gözümüz şenlensin.

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
İntegral nedir bilmez, gelmiş matematik ve feni fullüyorum yazmış... Sallamak bedava. :)

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

cooper adlı üyeden alıntı

İntegral nedir bilmez, gelmiş matematik ve feni fullüyorum yazmış... Sallamak bedava. :)

Sitedeki hesabını kapatıp defolup gideceğini ilan et netlerimi buraya atacağım. Sen kimsin bana sallıyor diyorsun gereksiz herif. Senin kalibren beni itham etmeye yeter mi?

Skype gel canli yayında limit türev integral dersi vereyim sana artis

Bir aralarda twitterdan beni stalklayıp buraya atıyordun sen nasıl bir hastasın? Malum kitlenin harika bir örneğisin baştan aşağı sığlık iftira akıyor. Bana karşı kinin nefretin öfken olabilir de insanları bilip bilmediğin konularda yargılama. Sonra apışıp kalırsın. Üniversiteni yaz bakim bana nerede okuyorsun. 300 350yle girdiğin yerle burda bana artistik yapıyorsun

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Backlinkcigeldi Neden kızdın yahu... Ortaya bir iddia atıyorsan kanıtlamalısın. Yok ben böyleyim yok şöyleyim diyerek olmuyor bu işler. Mühendislik son sınıf öğrencisiyim, vereceğin giriş seviyesindeki bilgilere ihtiyacım yok merak etme.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

cooper adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi Neden kızdın yahu... Ortaya bir iddia atıyorsan kanıtlamalısın. Yok ben böyleyim yok şöyleyim diyerek olmuyor bu işler. Mühendislik son sınıf öğrencisiyim, vereceğin giriş seviyesindeki bilgilere ihtiyacım yok merak etme.

Haddini ilk defa aşmıyorsun gereksiz hal hareketlerine alıştım lakin beni baz alarak bir söylem içine girme, rezil ederim seni. Dediğim gibi forumdaki hesabımı kapattıracağım iftiramın herhangi bir tabanı yok sırf saldırmak adına attım diyeceğim de. Sana full hd kalitede netleri sergiliyeyim.

Hangi ünide okuyorsun sen yaz bakayım. Bölüm ortalamanı da at sonra bir kıyaslama yapalım

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
İyi bir yeri tutturamadıysan, üni seçme, gelecek sene için daha iyi ve çok çalış, boş bir yere gitme. Tavsiyem budur. Kötü bir üniversiteye gidip ne kendine yazık et, ne de ailene.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al