tekniksel adlı üyeden alıntı

Çok standart bi tema olmamış mı ?

Biz de böyle düşünmeye başladık :D bikaç düzenleme olacak :D

Ek Olarak:

wPunch adlı üyeden alıntı

artık böyle konular artmaya başladı :| yönetimin bu işe el atması lazım sosyal ağ tarzı online bi platformun yapılması şart bence

Sizi rahatsız eden nedir anlamadım? Biz "Photoshop'ta ilk deneyimim" yada "Çizdiğim ilk tasarım" diye konu açmıyoruz kodlatacağımız tasarımı sizlerin daha çok beğenmesi için eleştirinize sunuyoruz. Rahatsı oluyorsanız yöneticiye konuyu bildirmeniz yeterlidir. Konuyu baltalamayın lütfen!

Ek Olarak:

SabahKemalCansu adlı üyeden alıntı

Bence güzel,beleş olsun ya :D.

Ya kemal kodlama bilgim olsa neler yapıcamda :D bende parayla kodlatıyorum ama elimden geldiğince ucuza satmaya çalışıcam yani kâr payım neredeyse yok.

Ek Olarak:

buyumeyencocuk adlı üyeden alıntı

Hocam Devamını oku kısmını büyütelim bir resim haline getirelim uzmanadam.com daki gibi :)

Tamamdır not edildi hocam :)

Ek Olarak:

Asklepion adlı üyeden alıntı

Güzel olmuş beleş olursa süper olur :D

Herkeste beleş diyor ya :D zaten satacağım fiyat 30-40TL olmayacakki korkmayın düşük fiyata satacağım :D

Ek Olarak:

cudjex adlı üyeden alıntı

Güzel olmuş.
Ücretli dökebilirim, pm atın.

Arkadaşı önceden bulduk fiyatta da anlaştık zaten hatta herkesin tanıdığı biri :) Teşekkürler yine de :)

Ek Olarak:

cmltskrn adlı üyeden alıntı

Armut piş azıma düş güzel tabii ama 20-30 tl arası yeterli olur diyorum.

30 değilde 20 olabilir belki :) teşekkürler :)

Ek Olarak:

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Kodlanıp satılsın tabikide.Ortada bir emek var.Arkadaşta masraf yapmış ve karşılığını almak hakkı.Bu yüzden 20-30 tl gibi rakamlarda satılabilir kanaatindeyim :)

30TL gibi bi fiyata satıp kimseyi zorlamam :) teşekkürler yorum için :)