wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Login Loop Hatası

8 Mesajlar 776 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SercanYilmazz SercanYilmazz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar wordpress kurulu web sitemde daha önce böyle bir sorun yaşamama rağmen şuan böyle bir sorun yaşıyorum.

Admin paneline giriş yaptığımda tekrar aynı login sayfasına yönlendiriyor,giriş yapılmıyor herhangi bir hata vermiyor şifreyi yanlış yazdığımda hatalı şifre uyarısı alıyorum ancak doğru girdiğimde hiçbir işlem yapmayıp tekrar login sayfasına yönlendiriyor.
Konu ile ilgili olarak yaptığım ancak çözüme ulaşamadığım işlemler

1-)Tema ve eklentileri devre dışı bırakarak denedim
2-)wp-config kurulumunu tekrar yaptım
3-)htaccess dosyasını tekrar düzenledim
4-)user tablosundan şifreyi değiştirip denedim
5-)config dosyasındaki secret keyleri silip denedim
6-)debug moda aldım herhangi bir hata göstermedi

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Wordpress Çekirdek dosyalarını tekrar yüklemeyi dener misiniz ?
SercanYilmazz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Onu da denedim hocam.

HarunNT HarunNT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Farklı bir tarayıcı ile girmeyi denediniz mi
SercanYilmazz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Farklı tarayıcı da denedim.

HarunNT HarunNT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

SercanYılmaz adlı üyeden alıntı

Farklı tarayıcı da denedim.

geriye hosting kaynaklı problem kalıyor, farklı bir serverda deneme imkanınız varsa bir de öyle kontrol edin.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Tüm Eklentileri Devre Dışı Bırak
Bazen iki eklenti arasında bir çakışma varsa WordPress eklentileri bu soruna özel olarak neden olabilir. Tüm WordPress eklentilerinizi devre dışı bırakmak için bir FTP istemcisi kullanarak web sitenize bağlanın . Plugin / wp-content / plugins / directory için plugins_backup. Bu, web sitenize yüklenen tüm WordPress eklentilerini devre dışı bırakır. Ayrıca, WP-Admin'e erişemediğinde tüm WordPress eklentilerini nasıl devre dışı bırakacağımız konusunda ayrıntılı bir eğiticimiz var . Tüm eklentileri devre dışı bıraktığınızda, WordPress sitenize giriş yapmayı deneyin. Eğer başarılı olursanız, bu durum eklentilerinizden birinin soruna neden olduğu anlamına gelir.

Varsayılan Temaya Geri Dön
WordPress temaları, WordPress'in daha yeni bir sürümüne veya temanın kendisine geçtikten sonra da çakışmalara neden olabilir. Sorunun temadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmek için, temanızı devre dışı bırakmanız gerekir. İşlem, eklentileri devre dışı bırakmaya benzer. Bir FTP istemcisi kullanarak web sitenize bağlanın. / Wp-content / themes / dizinine gidin ve mevcut tema dizininize herhangi bir şeye yeniden adlandırın. WordPress şimdiki temanızı arar ve varsayılan temaya geri döner. Bunu yaptıktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer başarılı olursanız, bu sizin temanızın soruna neden olduğu anlamına gelir.

Mevcut temanız olarak varsayılan temayı kullanıyorsanız, daha sonra yeniden adlandırabilir ve giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer başarılı bir şekilde giriş yapabiliyorsanız, bu varsayılan temanızın bozulmuş olabileceği anlamına gelir. Varsayılan temanın yeni bir kopyasını WordPress tema havuzundan indirin ve web sitenize yükleyin.

.htaccess Dosyasını Silin
Bazen .htaccess dosyası, iç sunucu hataları veya giriş sayfası yenileme hatası ile sonuçlanabilir bozuk alabilirsiniz. Sadece web sitenize FTP üzerinden erişin. Bilgisayarınızdaki .htaccess dosyasını yedekleyin ve ardından web sitenizin kök dizininden silin. Varsa, wp-admin dizinindeki .htaccess dosyasını da silmek isteyebilirsiniz. Tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer başarılı olursanız, bu sizin .htaccess dosyanızın WordPress'e giriş yapmanıza engel olduğu anlamına gelir. Giriş yaptıktan sonra, sadece Ayarlar »Permalinks'e gidin ve Kaydet'e tıklayın. Bu yeni bir .htaccess dosyası oluşturur.

Site URL'sini güncelle
Bazı durumlarda site URL'sini tanımlamak sorunu giderir. Bunu yapmak için, FTP kullanarak sitenize giriş yapmalı ve wp-config.php dosyasını düzenlemelisiniz. Sadece bu iki satırlık kodu wp-config.php dosyanıza ekleyin ve example.com'u kendi URL'nizle değiştirmeyi unutmayın. Sitenizde www varsa. sonra bunu eklediğinizden emin olun.

define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');

Değişiklikleri kaydedin ve umarız giriş sayfası yenileme sorunu giderir.

Kaynak: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-wordpress-login-page-refreshing-and-redirecting-issue/

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Wp-config dosyasında gerekli ayarları yapıp utf-8 olarak kaydedince sorun çözüldü

kaynak : https://www.winhelponline.com/blog/wordpress-admin-reauth-logon-loop-cookies-are-blocked/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al