wmaraci reklam

Tutma olasiligi nedir

12 Mesajlar 1.739 Okunma
wmaraci reklam

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

.org'la sosyal site bence uyumsuz oluyor. Yabancı kaliteli bir isim bulmanı önerebilirim.

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

Global bir site istiyorsan eğer yabancı domain kullanmak zorundasın. Türkçe bir domain global olma ihtimali sıfır. Yani sadece Türklere özgü bir sosya site kuracaksan evet doğru yoldasın. Lakin yabancılardan bir şey bekleme.

Ayrıca şunu da söylemeden mesajımı göndermeyeyim. Bende çok isterim güzel ülkemin Türkçe'si bilinsin, değerlensin, ilgi görsün. Bunu her alanda tadalım ama durum böyle olunca bu iş biraz zor.

Benim tek istegim turkler yabancilar ilgi alanim degil cunku hersey gizli olarak sosyal aglarda donen uyusturucu fuhhus kacakcilik gibi kayitlarda devletimize birsey vermiyorlar gidip sirketlere bilgilerimiz satiliyor onun icin hersey turkiye ozel olarak olmasini istiyorum sifirdan zaten yazilim yaziyorum bu kisa surelik kendimize ait yazilimimiz olsunki edit yerine kendi kodlarimizla duzenlemek daha makbul
BHA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

Snews adlı üyeden alıntı

Benim tek istegim turkler yabancilar ilgi alanim degil cunku hersey gizli olarak sosyal aglarda donen uyusturucu fuhhus kacakcilik gibi kayitlarda devletimize birsey vermiyorlar gidip sirketlere bilgilerimiz satiliyor onun icin hersey turkiye ozel olarak olmasini istiyorum sifirdan zaten yazilim yaziyorum bu kisa surelik kendimize ait yazilimimiz olsunki edit yerine kendi kodlarimizla duzenlemek daha makbul

Bu yolda size başarılar dilerim. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa aktarmanız yeterlidir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al