wmaraci reklam
lidertakipci

Site Açmak İstiyorum Fakat Bir Kaç Sorum Var

5 Mesajlar 738 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

manyakhuni manyakhuni WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 68 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar İyi Günler Orta Düzey HTML CSS PHP ASP.NET SQL MYSQL JAVASCRİPT BOOTSTRAP PDO biliyorum php de kendimi daha fazla geliştirip seo eğitimlerine başlıyacağım kendi adıma vs sektör belirleyip blog mu kurmak mantıklı olur yoksa hizmet veren bir site bi web servis tarzı şeyler webmaster olarak kendimi geliştirmem ve iş yapabilmem adına önerileriniz nedir?

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

wmaraci
reklam

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Ben olsam niş bir blogla başlardım hocam. Zamanla blog 2. planda destekleyici bir proje olarak kalabilir. Blogla tecrübe edinip eğer başarılı olursanız kısa zamanda başka bir projeyle bomba bi iş yaparsın. Hele bi suya adım at :)
manyakhuni

kişi bu mesajı beğendi.

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Önce kendini bir geliştirmeyi tamamlamalısın. Daha sonra kendine daha yakın gördüğün bilgili olduğun alanda hizmet vermek açısından birşeyler düşünebilirsin fakat böyle html csss php asp.net vs vs. sıralamışsın hepsiyle aynı anda uğraşmak senin içinde o yüzden kendine bir alan belirleyip ilerlemelisin.
manyakhuni

kişi bu mesajı beğendi.

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri

• Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 68 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

emincan038 adlı üyeden alıntı

Önce kendini bir geliştirmeyi tamamlamalısın. Daha sonra kendine daha yakın gördüğün bilgili olduğun alanda hizmet vermek açısından birşeyler düşünebilirsin fakat böyle html csss php asp.net vs vs. sıralamışsın hepsiyle aynı anda uğraşmak senin içinde o yüzden kendine bir alan belirleyip ilerlemelisin.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim php üzerinde yoğunlaşmak seo ve php'nin üzerine gitmek istiyorum önerebilecekleriniz benim için çok kıymetli

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 68 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

yaerna1 adlı üyeden alıntı

Ben olsam niş bir blogla başlardım hocam. Zamanla blog 2. planda destekleyici bir proje olarak kalabilir. Blogla tecrübe edinip eğer başarılı olursanız kısa zamanda başka bir projeyle bomba bi iş yaparsın. Hele bi suya adım at :)

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, suya adım atmaya geç bile kaldım sanırım biraz çekingendim ufak yatırımlardan kaçındım php ve seo konusunda yoğunlaşıcam tavsiye ve önerileriniz çok önemli sağolun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al