wmaraci reklam
lidertakipci

Paypal İçin Bi' Toplanalım Mı?

31 Mesajlar 3.450 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

birsevda adlı üyeden alıntı

imzaladim hocam. Kampanya için Tşkler

Umarım işe yarar.

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Paypal Türkiye'ye gelirse döviz çıkışı olur. Kestiği komisyonları Türkiye'de saklayacak halleri yok ya. Berat Albayrak kesin duyar sesinizi :D

İyi tarafından bakabilir miyiz :)
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
KDOGAN Hocam bunun iyi tarafı sadece sizlerin işine yarar. Para alıp göndermek ödeme yapmak kolaylaşır. Ülke ekonomisine katkı sağlar diyerek insanları manipüle ediyorsunuz. Ben ülkeye hiç bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Bugün gelirler dolar 4.5 düşer belki ama sonrasında yine çıkacağı yer aynı olacak.

Yönetim kendine çeki düzen vermedikten sonra ülkeye döviz girse ne olacak. 455 milyar dolar dış borç var. Papazı hapse atarak bir şeyler elde etmeye çalışan zavallı olarak görüyorlar.

Yaptırımı yediklerinde 2 gün önce kanka Tramp'a terbiyesiz ahlaksız diyorlar. Böyle siyasete böyle ekonomi müstahak.

Bu yıl sonu yarısı ödenmesi lazım. Neden bedelliler çıkıyor sanıyorsunuz. Paypal gelince sadece size bize yarar.

cagdaskorkmaz.com.tr

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
paypal ile döviz düşmez artı bir daha çok dış ticaret açığımız oluşur .
dövizi hükümet düşürür. buğdayı mısırı kağıdı plastiği bilimum temel materyalleri yasakla iç piyasadan karşıla o zaman kalkınma nasıl oluyor izleyin durun.

güney kore modeli 2 yıldır uygulanıyor 5 7 sene içinde uygulanan sektörlerde işe yarayacak gibi tabi ki bunun farkında olanlar çomak sokma derdinde
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Yorumlar efsane ya. Herkes dolar için paypal diyor. Yemin ediyorum bu zeka ile 1 seneye kalmaz dolar 10 tl olur :D

Baya işe yarıyor imza vermek. İmza kampanyası başlatmadan önce açılmış olanlara bakın.

VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Tüm ülkelerde kanuna uygun iş yapan bir elektronik bankanın Türkiye’de vergi vermem, kimseyi dinlemem havalarına girmesi kabul edilemez bir şey. Bu şekilde geri gelirse Türiye’ye döviz getirmez döviz götürür. Ben de gelmesini isterim ama asıl adım atması gereken Paypal’dır bana göre.
WmOptimize

kişi bu mesajı beğendi.

Rakel Rakel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 3, (%67)
Hiçbir etkisi olmaz neden. Çünkü Türkiye özgürlükler ülkesi değil. Bencillik ler ülkesi. Herşeye yasak koymuşlar.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Webmaster Bakanlığı bu kampanyayı başlattı. (bu ne hocam .d)

Şimdi imzalıyorum..

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Bu ülkeyi beğenmeyenler özgür değiliz, adalet yok diyenler sırf muhalefet yanlısı olduğundan buraya tatava yapmaya işi siyasete sokmaya gelmişler.

Birilerinin kendine köpek ettiği bir ülke değiliz bunu anlayın. Biraz gururlu olun milli olun.

Her yaptırıma misilleme, her atara atar yapabilen bir ülkemiz olduğu için gurur duyacaklarına, Yunanistan gibi başkalarının yönettiği, otur diyine oturan kalk diyince kalkan başkasına muhtaç olarak yaşayan bir ülke olmamızı bekliyorlar. Çok beklersiniz.

Konu ile ilgili fikrim ReşitÇiçek hocamın ki ile aynıdır hocam resmen tercüman olmuş.

Amazon'un Alibaba'nın yatırım yaptığı ülkeye, bu ülkenin vatandaşları "Bu ülkeye yatırım mı yapılır" diyor.
xLyra cooper

kişi bu mesajı beğendi.

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Paypal şirketini sürekli görürdüm önceden üzerinden sürekli **************lık davaları dönerdi.
Sağolsun yetkilileri bizlere yardım ederdi ancak yukarıdaki üyelerden birisinin bahsettiği gibi ŞAYET Paypal bütün ülkelerin kurallarına harfiyen uyup Türkiye'ye rest çektiyseler kusura bakmasınlar ancak çeşitli ülkelerle sorunu varda bunlardan birisi de biz isek Türkiye Cumhuriyeti hükümeti talepler doğrultusunda hareket edebilir.

Sen ne kadar büyük bir şirket olursan ol ABD Almanya senin karşına gelince Buyur abi çekip Türkiye karşına gelince adamına göre muamele diyorsan Türkiye'yi fazla küçümsemişsin demektir. Ve bu durum böyleyse eğer böyle olduğu halde Paypal'ı savunan varsa üzülüyorum gerçekten...

Lütfen mesajıma yorum yapmadan yazdıklarımı dikkatlice okuyarak anlayın.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

WmOptimize adlı üyeden alıntı

Bu ülkeyi beğenmeyenler özgür değiliz, adalet yok diyenler sırf muhalefet yanlısı olduğundan buraya tatava yapmaya işi siyasete sokmaya gelmişler.

Birilerinin kendine köpek ettiği bir ülke değiliz bunu anlayın. Biraz gururlu olun milli olun.

Her yaptırıma misilleme, her atara atar yapabilen bir ülkemiz olduğu için gurur duyacaklarına, Yunanistan gibi başkalarının yönettiği, otur diyine oturan kalk diyince kalkan başkasına muhtaç olarak yaşayan bir ülke olmamızı bekliyorlar. Çok beklersiniz.

Konu ile ilgili fikrim ReşitÇiçek hocamın ki ile aynıdır hocam resmen tercüman olmuş.

Amazon'un Alibaba'nın yatırım yaptığı ülkeye, bu ülkenin vatandaşları "Bu ülkeye yatırım mı yapılır" diyor.

Şimdi gel bak ben sana geçmişten biraz örnek vereyim.

Kahraman gibi Kıbrıs'a barış getirmek için, Necmettin Erbakan ile kurduğu koalisyon hükûmetinin başbakanıyken Bület Ecevit bütün yaptırımları göze alarak yapılması gerekeni yaptı.

Haşhaş ekimine karışmaya kalktılar Türkiye'de Afyonkarahisar'da haşhaş ekemezsiniz dediler. Hayır ekeriz dedik. Amerikaya Eyyy diye efelenilmez. Böyle efelenilir.

Biz zaten kimseye muhtaç değildik. 2002 den beridir artık muhtacız. Siz bunun farkında değilsiniz.

Ülkede ki herşeyi dışarıdan alarak birilerine efelenirsen başına her şey gelir. Önce üreteceksin büyüyeceksin. Ekonomin tavan yapacak. Sana bağlı ülkeler olacak sonra çıkıp diyeceksiniz ki siz zamanında bizim hakkımızı yediniz zart zurt.

Şimd çıkacaksın diyeceksin ki Eyyy Amerika sen kimsin yaaa. İşte Amerikan doları gelir seni bu duruma sokar. Her şeyi Eyy Amerikan doları ile almaya devam edin. Süper güç olursunuz.

Adalet bakanı Dış işleri bakanlarının Amerika'da paraları mı varmış da Amerika yaptırım yapakern paralarına el koydu :D Komsiksiniz gerçekten. Daha ülkenin bakanları paralarını Amerikaya götürüyor. Sizler gelmiş burda ülke büyüyor Amerika kim diyorsunuz.

Allah göstermesin bugün gelir vurur seni. Yanlışlık oldu sistemelr kitlendi derler. Zamanında yaptılar. Donanma gösterisinde (Fransa sanırım) geminin füzesi geldi türk gemisini vurdu. Sonra pardon dediler. Bize kendi gemilerini sattılar.

Eyyy Türkiye uyan uyan.

Artislik yaptığınız ülkelere bir halt yapamazsınız bu ekonomi ile. Yaptığınız her hamle ters teper tepiyor da zaten.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al