royalseo adlı üyeden alıntı

Dahada büyüklerini hackledik devlet kurumları, üniversiteler vs. Burada amaç gövde gösterisi değil. Burada söylenmek istenen şu. Kolay kolay kimse gidipte savcılığa bu konuda birini şikayet etmez. Herkez buna gereksiz zaman kaybı aman ne olacak vs diye bakar. Kendim bizzat gidip ifade vermiştim bi olaydan. O dosya dolandı dolandı zaman aşımından çöp oldu. Ha n11 gibi bir kurum olursunuz o zaman işin peşine düşersiniz.

Alttakide çok önemli bir üniversitemiz. Konu sahibi hacklenmiş çokmu bizim ünversitelerimiz kendini koruyamıyor.

Hocam kusura bakmayın ama bu kim bilir hangi gariban üniversitenin web sitesi. Üstelik belli ki şikayet de etmemişler. Sözüm meclisten dışarı, ben hackerim diye geçinen zavallılar 3 ay uğraşıp basit, savunmasız bir siteyi hackleyip index atıyorlar, o gariban site bile 5 dakika içerisinde kendisini güncelliyor. Büyük siteleri anlatmıyorum bile. Büyük sitelerle uğraşanların sonu zaten hapis. Uzun lafın kısası hack işleri boş işler. Bir şey üretemeyip, üretileni de yıkıp boş işlerle uğraşanların da çok dolu insanlar olduğu söylenemez.