wmaraci reklam

Paypal Yurt Dışından Gelen Para İçin

16 Mesajlar 1.361 Okunma
wmaraci reklam

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
Bi sitede freelancer iş yapıyorum istediğim şu o site paypal ile ödeme yapıyor ben bu parayı paypal ile alıp yurt dışında başka bir hizmet aldığım yere aktarmak istiyorum. Yani ne Türk kredi kartı eklicem nede Türkiye'ye para talep edeceğim hesap kapanmadan veya riske girmeden nasıl yapabilirim acaba ? Mevcut 2011 yılından paypalım var ama sanırım bu iş için kullanamam heralde
Bilen bi arkadaş varsa teşekkürler şimdiden

youtube bayi
wmaraci
reklam

Mastermeido Mastermeido WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sağlayıcı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam ben şöyle yapmayı deneyecegim;
Önce vpn ile hollanda paypal açacağım daha sonra forumdaki sim kartcilardan 6 aylık hollanda sim kartlari alicam 5-6 tane. Bu şekilde birkaç sene idare eder diye düşünüyorum. Oluru var mı bilemem ne hallere düştük :(

• Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
valla sadece ödeme alıp yollamak istiyorum türkiyeye birşey almak istemediğim haldede kullandırmıyorlar nedense

youtube bayi

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
1- İsveç üzerinden hesap açın
2- İsveçde herhangi bir devlet kurumunun adresini tanımlayın
3- Telefon vb onayları yapmayın.
4- IP adresi sabit olan bir isveçli VPN sağlayıcısı ile bağlantı kurun mümkünse IP adresi NAT üzerinden çıksın hostname dahi erişimi olmasın

Bu şekilde hem ödeme alabilir hemde ödeme gönderebilirsiniz. IBAN türkiye üzerindeki bir hesabı tanımlayabilirsiniz. Riske girmemek için Transferwise üzerinden isveç hesabı açın. Lakin ödemeyi SEK olarak alabilirsiniz haberiniz olsun. Türkiye IBAN en iyisi (ziraat önerilir.)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
Kıbrısta bi arkadaşım var orda yaşıyor onun üstüne açsam kapanma riski olurmu Türkiye'den girince ?

youtube bayi

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

1- İsveç üzerinden hesap açın
2- İsveçde herhangi bir devlet kurumunun adresini tanımlayın
3- Telefon vb onayları yapmayın.
4- IP adresi sabit olan bir isveçli VPN sağlayıcısı ile bağlantı kurun mümkünse IP adresi NAT üzerinden çıksın hostname dahi erişimi olmasın

Bu şekilde hem ödeme alabilir hemde ödeme gönderebilirsiniz. IBAN türkiye üzerindeki bir hesabı tanımlayabilirsiniz. Riske girmemek için Transferwise üzerinden isveç hesabı açın. Lakin ödemeyi SEK olarak alabilirsiniz haberiniz olsun. Türkiye IBAN en iyisi (ziraat önerilir.)

O şekilde tr iban kabul ediyor mu hocam denediniz mi? Ben denedim olmuyor diye hatırlıyorum. Hangi ülkeden acmissaniz o ülkenin ibanini ister almanya DE×××××××××× şeklinde. Umarım yanlış biliyorumdur

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

caddebodrum adlı üyeden alıntı

Kıbrısta bi arkadaşım var orda yaşıyor onun üstüne açsam kapanma riski olurmu Türkiye'den girince ?

Türkiyeden girmeniz onemli değil hocam öyle bir durumda telefon onayı isteyebilir onu da yaparsanız sorun olmadan kullanırsınız. Sadece Türkiye bankalarına para cekemezsiniz.

• Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
Ben zaten Türkiye'ye para almak istemiyorum ordan ödememi paypala alıp başka hizmet aldığım yere yollamak istiyorum. Zaten Türkiye'ye ödeme almak istersem bozan biri ile konuşurum en fazla

youtube bayi

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

O şekilde tr iban kabul ediyor mu hocam denediniz mi? Ben denedim olmuyor diye hatırlıyorum. Hangi ülkeden acmissaniz o ülkenin ibanini ister almanya DE×××××××××× şeklinde. Umarım yanlış biliyorumdur

Ön tanımlı olan İsveç hesabı, ikincil hesap TR sonuçta insanın birden fazla ülkede hesabı olabilir. :) Ha paypal hesabı şüpheli duruma çektiği oldu mu evet çözene kadar 1 hafta geçti ondan sonra bir daha gelmedi

Ben SEK kullanıyorum kimi zaman.(maksat anlaşılmasın) TR kullandığımda ise para hesaba geçse bile banka şüpheli işleme düşürüyor.

Bizim bankalarında kafası güzel zaten.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Ön tanımlı olan İsveç hesabı, ikincil hesap TR sonuçta insanın birden fazla ülkede hesabı olabilir. :) Ha paypal hesabı şüpheli duruma çektiği oldu mu evet çözene kadar 1 hafta geçti ondan sonra bir daha gelmedi

Ben SEK kullanıyorum kimi zaman.(maksat anlaşılmasın) TR kullandığımda ise para hesaba geçse bile banka şüpheli işleme düşürüyor.

Bizim bankalarında kafası güzel zaten.

Hocam sen yolu bulmussun biz 2 yıldır ağlıyoruz. Transferwise da hesap açmayı nasıl yaptınız bir de paypal hesabi şüpheli duruma düştüğünde ne yaptınız onu anlatın çok dua ederim size 😂

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al