wmaraci reklam

Google Türkiye ofisinde kısa bir gezintiye ne dersiniz?

41 Mesajlar 8.392 Okunma
wmaraci reklam

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Bizim insanımızın hazırcı olduğunu bildikleri için diğer ülkeler Türkiye'ye hücum etti zaten.Böyle gelmiş böyle gider.

Doğru söylüyosun kardeşim etrafımdaki insanlara bakıyorum herkeste hazırcılık,çıkar üzerine arkadaşlık,armut piş ağzıma düş tavırları böyle nereye varmayı planlıyorlar.Çalışmadan geçinmek isteyen insanlarımız böyle nereye gidebilebileceklerini düşünüyorlar.

Ek Olarak:

gurkanbicer adlı üyeden alıntı

O kadar basit değil. Türkiye'de çok iyi webmaster ve coderler var. Çok iyi grafikerler var. Fakat, bir insanı alışkanlıklarından vazgeçirebilmen için arama motorunu sıra dışı yapman gerek. Kaldı ki konuşma sesiyle arama motoru yapsan bile bunun pazar payı ne kadar olacak? İnsanlar internetin çalışıp çalışmadığına Google'ı açarak bakıyor. Türk arama motoru yapılsa, proje nasıl ayakta duracak? Yapılmış olan şeyler yerine yeni şeyler türetmek daha mantıklı bence.

O dediğine de şu şekilde cevap vermek istiyorum.Haklı olduğun yerler var fakat bizim milletmizde çekememezlik var bende yoksa onda da olmasın tavrı var.yandex arama motoru yaptı.rusyadan tam destek aldı.webrazzi yandex TÜRKİYEYİ ziyaret etti adamlar matruşka yapmışlar en büyük matruşka yandex daha sonra google ve diğer arama motorları geliyor.Adamlar kendi projelerini daha yüksekte görüyorlar.Halbuki yandexin googleden farklı bir yanı yok hatta google altyapı olarak daha iyi diyeceğim o ki bizde Türk projelerine destek sıfır hatta yabancı hayranlığı hala devam edior yanacıların yaptıkları şeyler daha hoş geliyor milletimiz süslü ve de ihtişamlı gösterilere bayılıyor.Bizde adamların başarılarını tebrik edip heryerde paylaşıyoruz dahada cazip hale getiriyoruz.Hatta fan siteleri ve fan sayfaları kuruyoruz yanlış geliyor bunlar bana baksanıza ofise sanki onlar Türkiyemize bizden daha çok sahip çıkıyor havası vermişler sizce bu korkutucu bir durum değilmi? Daha söylenecek çok şey var ama yeter bu kadar.

wmaraci
reklam

gurkanbicer gurkanbicer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

O dediğine de şu şekilde cevap vermek istiyorum.Haklı olduğun yerler va fakat bizim milletmizde çekememezlik var bende yoksa onda da olmasın tavrı var.yandex arama motoru yaptı.rusyadan tam destek aldı.webrazzi yandex TÜRKİYEYİ ziyaret etti adamlar matruşka yapmışlar en büyük matruşka yandex daha sonra google ve diğer arama motorları geliyor.Adamlar kendi projelerini daha yüksekte görüyorlar.Halbuki yandexin googleden farklı bir yanı yok hatta google altyapı olarak daha iyi diyeceğim o ki bizde Türk projelerine destek sıfır hatta yabancı hayranlığı daha hoş geliyor milletimiz süslü ve de ihtişamlı gösterilere bayılıyor.

Pardus'u kimler kullanıyor? Türk Antivirüs programı üretildi, kimler kullanıyor? Web sektöründe Türkiye'de birlik beraberlik yok. Bunu unutun önce. Herkes kendi cebini düşündükten sonra, sektör yürümez. Keyword domain al, işlet, paranı kazan köşeye çekil ya da hackle warezle uğraş. Türkiye her şeye geç kaldı, bırak web sektörünü. Otomotiv sektöründe de böyleyiz. Girişimciler ve yatırımcılar bir araya gelmeli.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

gurkanbicer adlı üyeden alıntı

Pardus'u kimler kullanıyor? Türk Antivirüs programı üretildi, kimler kullanıyor? Web sektöründe Türkiye'de birlik beraberlik yok. Bunu unutun önce. Herkes kendi cebini düşündükten sonra, sektör yürümez. Keyword domain al, işlet, paranı kazan köşeye çekil ya da hackle warezle uğraş. Türkiye her şeye geç kaldı, bırak web sektörünü. Otomotiv sektöründe de böyleyiz. Girişimciler ve yatırımcılar bir araya gelmeli.

Aynen doğru söylüyosun bu sözünede katılıyorum.Valla gece gece çok sinirlendim

şu resmi iyi inceleyin burda yazan kelimenin orjinali : BUGÜN ALLAH (C.C) İÇİN NE YAPTIN??
değilmiydi?
ne zaman böyle şeylere izin verir olduk ne zaman bu kadar yozlaştık ne zaman bu kadar paraya değer veren bir ülke olduk üzüleyeyim mi sinirleneyim mi ağlayayım mı şaşırdım gerçekten..

Ek Olarak: bir Allahın kuluda dememişki bu sözü neden böyle değiştirdiler diye.Herkes ofisin ihtişamına güzelliğine yorum yapmış.(ki biz daha iyisini yapabilecek kapasitedeyiz).Gerçekten yorum yapamıyorum.

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Aynen doğru söylüyosun bu sözünede katılıyorum.Valla gece gece çok sinirlendim

şu resmi iyi inceleyin burda yazan kelimenin orjinali : BUGÜN ALLAH (C.C) İÇİN NE YAPTIN??
değilmiydi?
ne zaman böyle şeylere izin verir olduk ne zaman bu kadar yozlaştık ne zaman bu kadar paraya değer veren bir ülke olduk üzüleyeyim mi sinirleneyim mi ağlayayım mı şaşırdım gerçekten..

Ek Olarak: bir Allahın kuluda dememişki bu sözü neden böyle değiştirdiler diye.Herkes ofisin ihtişamına güzelliğine yorum yapmış.(ki biz daha iyisini yapabilecek kapasitedeyiz).Gerçekten yorum yapamıyorum.

BU sadece Google nin yaptığı bieşey değil ben bunu daha önce çok yerde gördüm. Bence gayette espirili bişey olmuş. Bu kadar detaya takılmayın bence adamlar önceden ileriyi görüp bizden önce yapmışlar. Artık Türkiye de kimse hatta dünyada kimse Google ile yarışamaz.

wmaraci
wmaraci

DostAjans DostAjans Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek internet
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 21 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
Diğer ülke ofislerine göre bu ofis berbat bence..
Yemeksepeti.com ofisi bile bundan 100 kat daha güzel..

Yoncalar Yoncalar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
yemeksepetinin ofisinden sonra google ın ofisi çok boş ve sade :D

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Benim sitemin ofisi daha güzel. Odam mis gibi ledler filan, he bi salıncağım ve bisikletim eksik alırız bir asma salıncak yaw okadar dert etmeyin :DD Paylaşayımmı resimleri :PpPp

ucharun ucharun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek turizm
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Valla cok guzel bir yer . Dun google için ne yaptın hoş olmuş. yandex turkiyedeki ofisi nasıl acaba merak ettim valla

MehmetEmre MehmetEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bence biraz daha ilgi çekici, ilgi dolu resimler görmek daha iyi olurdu. Arkadaşlara katılıyorum, diğer ülkeler gerçekten beni şaşırtıyor. Bizimkilerin ortamları sıkıcı bence :)

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel Kalite Kontrol
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

msa52 adlı üyeden alıntı

wmaracı gibi webmaster dolu bir forumdaki tüm üyelerin hayalidir sanırım burda çalışmak (ki umarım gerçek olur) :)

profil resmindeki çocuk orada çalışan birisne benzettim hocam valla :D nasıl bir ilham varsa :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al