Merhaba arkadaşlar öncelikle siteyi iyi bir teklif gelirse satacağım. Siteyi satma nedenimi kısaca anlatayım artık yoruldum ve uğraşmak istemiyorum. Ben uğraşırım işlerden anlıyorum diyen birisi ile anlaşırsak satacağım.

Bilgiler:

Site Adresi: PM (Uygun gördüğüm kişilere)
İstenilen Fiyat: Teklif
Sitenin Aylık Getirisi: 100 TL
Sitenin Kategorisi: Genel Sosyal İçerik
Günlük Tekil Hit Sayısı: 800-1000

Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır.
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: hayır
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Nesnow Teması(49$)
Özel Notlar:

Arkadaşlar sitenin domain yaşı: 14 Yıl. Açıkarttırma ile 330 liraya almıştım.

İçerik: Sİtede 1333 yazı bulunmaktadır. 100 % Özgün. Hepsinin arkasındayım.

Site açılış yılı: 2015 senesi.

Siteyi bu forumdan bir arkadaştan almıştım. Aldığımda 114 makale vardı biraz ilgilendim, özen gösterdim makale satın aldım, editöe ile çalıştım. SEO backlink yaklaşık 1000 lira sadece bunlara harcadım.

Site adını yeni aldığım eskinin haber sitelerinden birisini 330 liraya alarak değiştirdim.

Domain için . DA: 26 PA: 35 kaliteli bir domain google da domain adını aratınca ne demek istediğimi anlayacaksınız. Açık arttırma ile Godaddy den aldım bunu da belirteyim.

Sitede toplam: 1800 küsür yorum bulunmakta. Sadece 100-200 yorum bu forumdan ücretli olarak alınmıştır. Faydası olur zararı olmaz. Mevcut eski içerikleri canlandırmak için yapıldı.

Sİteye kaba taslak 5 bin lira masraf yaptım. 3 senelik zamanımda cabası.

Satma nedenim, bir ara hitlerim günlük 2000 e çıktı. Bende zaman boşluğum oldu hazır hitlerim yükselmişken SEO puanı daha yüksek bir tema kullanayım dedim, demez olaydım hitlerim bir anda 800-1000 lere indi. Alacak olan arkadaşa ispatını sunacağım.

Ve artık uğraşamıyorum arkadaşlar cidden zaman ayırmaktan beklemekten biraz sıkılmaya başladım. Bu site ile ben herşeye başladım ama bilen biliyor ki emek ve zaman istiyor.

Siteye tekliflerinizi bekliyorum. Diğer mesaj türleri cevaplanmayacaktır. Herkese hayırlı geceler.