WebDevelopers adlı üyeden alıntı

avaz avaz teyzelerimiz tayyip tayyip derken tayyibin ne dediğini anlamamalarına rağmen hala avazları çıktığı kadar bağıran o teyzeler varya hani o teyzeler ? ağlayıp sızlayıp ülke battı diyene kadar her şeyi köküne kadar hakediyorlar bana gelip tayyibe oy atmadığım için pişman olacağımı söyleyip benimle dalga geçen kesimler bana atar gider yapan kesimler varya ağlayıp işsiz kaldık diyene kadar devam etsin. Sora vah başım kaşım dediklerinde her şeyi anlayacalar sonuna kadar hakediyorlar bugün bir sunucu alamayacak duruma geldik eskiden 20 dolar verip 70 tl ye aldığım aynı sunucu şuan 140 lira şaka gibi çıldırmamak elde değil

bize diyorlar ya hani ? dolar yaptırımlardan yükseliyor diye ? hani brunson dan dolayı filan dinhar dolar karşısında %0.5 %0.6 büyüme kaydederken biz ne haldeyiz

https://www.bladi.net/amp,52492,dirham-valeur-euro-dollar,52492.html

Küstah...

teyzelerimiz tayyip tayyip derken tayyibin ne dediğini anlamamalarına rağmen hala avazları çıktığı kadar bağıran o teyzeler varya hani o teyzeler ? ağlayıp sızlayıp ülke battı diyene kadar her şeyi köküne kadar hakediyorlar bana gelip tayyibe oy atmadığım için pişman olacağımı söyleyip benimle dalga geçen kesimler bana atar gider yapan kesimler varya ağlayıp işsiz kaldık diyene kadar devam etsin.

Bu ne demek?! İnsan yöneticiyi sevmez milletini sever. Onu sevmez toprağını sever. Bu mu Türklük!